Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kertész Ákos méltatlan a...

Kertész Ákos méltatlan a Kossuth-díjra?

Figyelt kérdés

[link]

"Kertész Ákos szeptember 2-án az MTI-nek úgy reagált: amit írt, azt az Amerikai Népszavának írta, s véleménye szerint azt itthon nem kérhetik rajta számon.


Szintén szeptember 2-án az Amerikai Népszava szerkesztősége az MTI-nek elküldött közleményében úgy reagált: a lap kiáll Kertész Ákos szólásszabadsága és írói szabadsága mellett, mert véleményük szerint "a cikkre adott negatív reakciók többsége gyűlölködő, antiszemita, rasszista és suttyó", s pontosan igazolja mindannak igazságát, amit Kertész Ákos leírt."


2011. szept. 12. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

"Hazáért" kitüntetése is van.

Belegondolni sem merek, mi mindent tett a hazánkért.

2011. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én már kezdem hülyén érezni magamat, hogy ennyi felhajtás van e körül az ember körül, mintha valami nagyon egetrengetően fontos dolog lenne számunkra, hogy mit ír rólunk egy amerikai magyar nyelvű lapba.

Őszintén szólva tőlem írjon, amit akar, nehogy már én érezzem (mi érezzük) úgy, hogy magyarázkodnom kell, hogy miért nincs igaza, szerintem ezt minden jóérzésű ember egyből látja, aki elolvassa a sokat idézett szöveget, aki nem, annak a véleménye magasról nem tud érdekelni.

Hogy Kossuth-díja van? Nem olvastam alkotásait, lehet, hogy méltó volt rá az eddigiekkel, lehet, hogy nem, nem is az én dolgom megítélni, hogy azután most megbuggyant az agya, annak a múlthoz semmi köze. Méghogy bocsánatkérésre felszólítani egy hisztisen toporzékoló elmebajost? Mi értelme? Toporzékoljon magában, vagy együtt a hasonszőrűekkel, akik az újságját írják és olvassák. Ám váljék egészségükre, már ha a hiszti jó az egészségnek. Én nem akarom hallani, ennyi, ami engem érdekel. Megígérem, hogy egy árva darabot sem fogok venni az Amerikai Népszavából, eddig sem éreztem soha kísértést, eztán is kibírom valahogy.

2011. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zozo86 válasza:
ezt a férget mert így hívják a fajtáját ennek a korcsszülöttnek, mindenét el kellene venni és elégetni a retket meg hazaárulásért kivégeztetni a többi szőröstalpú pajeszos csupaszfarkúval együtt, amíg nem lesz magyar kormány nem lesz honunk! kikel őket tisztogatni! normális mezőgazsaságot és élelmiszert adni amagyarnak és észt hogy lássa ki vezeti orránál fogva, csak lenne időtök végre gondolkozni és kinyitni aszemeteg mi folyik, tudatosan írtanak minket ezek a férgek!
2011. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!