Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban ez a közvélemény? (lent)

Valóban ez a közvélemény? (lent)

Figyelt kérdés

Júniusi közv. kutatási adatok: fidesz+kdnp 36%, mszp 31, jobbik 18, lmp 10, dk 4, egyéb 2.

Elemezzük 1kicsit!

Hogy lehetnek a választók ilyen tudatlanok?

A kormánypártok a választáshoz mérten óriásit estek. Ôk legalább jót is tesznek valamit, bár van sok hibájuk, és olyan embereik is, aki nem odavalók.

Az mszp 19rôl 31-re nôtt. Visszatérnek azokhoz a választók, akik hazudtak reggel, éjjel, este, nem csináltak semmit 8 évig csak eladtak mindent ami csak lehetett, és az egekbe vitték az ország adóságát?

Hogyhogy a jobbik csak 2(!)%-ot nôtt, mikor sok vonzó célkitûzésük van (bár sokmindenért érheti ôket is kritika, mint bármely pártot), és állítólag hemzseg fanatikusaival a

gyakorikérdések, a facebook és a youtube?

Végezetül hogyhogy már szinte bejutásra áll

annak az embernek a pártja akirôl most

szerintem nem is nagyon kell beszéljek. Amit ô

4,5 év alatt mûvelt az ország elsô embereként, szerintem önmagáért beszél.

Várom mindenkinek a véleményét.



2012. jún. 16. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a választók tényleg ilyen tudatlanok. Ma is elhisznek minden mesét, nem számít a saját bőrükön érzett tapasztalat.

Nem véletlen, hogy azt mondják: a legfontosabb az erős hit. Akinek ilyen van, nem gondolkodik, hanem hallgatja a mesét.

Ráadásul a meséket nagyon sokféleképpen lehet olvasni. Például én egyetlen vonzó Jobbikos célkitűzést sem olvastam még. Olvastam néhány hazafias megvalósíthatatlan lózungot (van ahol megvalósíthatnák fene jó célkitűzéseiket, de valahogy nem jön össze). Ami az egyik fő dumát, az Unióból való kilépést és kemény ellenállást illeti, remélem először azok fogják megtapasztalni áldásos következményeit, akik ma lelkesednek érte. Azért is remélem, mert úgy tudom, éhgyomorra a legjobb eredményű az elmélkedés. Idő lesz rá, mert munka nem lesz. Hajrá!

Az az ember, akiről nem beszélsz, Gyurcsány, kitűnő ötletember és improvizáló, nem nagyon találhatsz ma Magyarországon nála jobbat. Orbán pajtást is eléggé lemosta egyetlen vitájukon, pedig amaz nagyon kapálózott ellene. Van azonban ennek a Gyurcsánynak a mi szempontunkból egy aprócska hibája. Az ő szellemi képességei kiválók ugyan, de az országnak nem ilyesmire van szüksége. Hanem józan, megfontolt, erős (nem kezű, hanem gondolkodású), határozott és a körülményeket világosan átlátó, az ország javáért cselekvő ember kellene. No ezek közül a tulajdonságok közül nem találok egyet sem a nevezettben, abban egyetértünk, hogy regnálását csak ellenezni lehet. De nem az elmúlt 4-5 évért, hanem az alatta várható 4 évért.

2012. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezek a "közvéleménykutatások" csak becsapjak az embert. Ti komolyan hisztek ennek a szarnak? Csak azért készülnek. hogy elbátortalanítsák a hazafiakat! A Jobbik már 35%-nál járhat. Remélem.
2012. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az kizárt, hogy a Jobbik 35%-on álljon. Abból fakadóan, hogy az emberek többsége nem szélsőséges.
2012. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Itt a FIDESZ támogatottsága valószínűleg csak 16%, mert én beszólogatok nekik és így is 84% úgy értékeli úgy, hogy hasznos a válaszom. Máshova nem írtam válaszokat. Illetve egyet a rendőrséggel kapcsolatban, de az nem befolyásolja.
2012. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

"Az kizárt, hogy a Jobbik 35%-on

álljon. Abból fakadóan, hogy az

emberek többsége nem

szélsőséges."


Pont azért áll 35%-on, mert az emberek nagy része már nem a szélsőségeseket támogatja. Ugyanis ebben az országban azok a szélsőségesek, akik a magyargyűlölő értékpusztítókat támogatják.

Amúgy hogy lenne az ésszerű gondolkodás szélsőséges? Ja bocs, elfelejtettem, hogy Abszurdisztánban élünk.

2012. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
Már hogy az euból való kilépés, a nacionalista viccországgá válás, meg a keleti nyitás, azaz az az illúzió, hogy oroszország/kína/az olajban gazdag arab államok egyenlő üzleti félként bánnak velünk, jelentenék a racionális gondolkozást?
2012. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 touch98 ***** válasza:

Jaj !Haggyuk már a kormány fikázását ezel olyan szar dumák . Folyamatos kormány váltással nem érünk el semmit a magyar és szerintem más kormány Sem TUD elérni fájdalom nélkül eredményt.

Másodszor ha megválasztják a fasiszta véresszájú jobbikosokat én a folyoba lövetem magam.

A következmények: a legnagyobb az unióbol kilépünk a pénzügyi védöháló elveszik a forint zuhan

2012. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 2014-ben majd a Fidesz is elmondhatja, hogy elkúrtuk, nem kicsit, nagyon. És tudjátok mivel? Az egykulcsos adó miatti megszorításokkal és azzal, hogy nem magukon kezdték a megszorításokat. Ha így tettek volna, a nép is jobban belátta volna, hogy valóban szükség van a megszorításokra.
2012. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!