Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti támogatnátok, hogy aki...

Ti támogatnátok, hogy aki gazdag és több háza van, azt vegye el az állam és rászoruló, pl. devizahiteles családoknak adja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
83%
Sztálin elvtárs! Te élsz? A lelkem mélyén éreztem:D
2012. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez marhaság. Abban a pillanatban menekülne minden épeszű ember ebből az országból. A családban mindenki házat épített és keményen dolgozott, a szüleimnek sőt némely nagyszülőmnek sincs testvére, így 5 ház felét fogom megörökölni. Szerinted ezt el kellene venni? Igaz nem én személyesen dolgoztam meg érte, de én is megéreztem a nélkülözést, mert az én szüleim párszor építettek vagy házat vettek. Míg más ilyen-olyan játékot kapott nekem semmi. Ne hogy már másvalaki élvezze a mi nélkülözésünket.
2012. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
96%
Sőt, vegyük el a kocsiját, mert én is BMW-t akarok, meg az óráját, mert nekem épp arra sem telik, sőt, bizonyos összeg felett az éves jövedelmet is szét kell osztani,mert ha más meg tud élni havi 47 ezer forintból, akkor ő is.....abszurd a kérdés.
2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
96%
Mond csak kérdező te normális vagy? Vegyék el a te értékeidet, biztos tetszene neked.
2012. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
38%

"Te támogatnád, hogy ha sokat keresel, vegye el az állam a fizetésedet és ossza el azok között, akik alacsonyabb fizetésért dolgoznak?"


Természetesen. Ez a kommunizmus alapköve.

2012. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 Pro Patria ***** válasza:
89%
Ez körülbelül úgy hangzik mint egy kommunista programfüzet. Szóval nem. Viszont az ingatlanadó helyes lenne a luxusszint felett.
2012. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező hány éves vagy? Mert nagyon gyerekesen gondolkozol.
2012. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent nem lehet támogatni.Ez demegógia,szűklátókörűség és rosszindulat.Tisztára mint a "kommunizmus" hajnala.Aztán gyorsan kinevezte magát az "elvevő" rászorulónak.A mai napig meg az ő és a csajádja tulajdona az,ami másoké volt.
2012. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
89%
Aha persze te álomvilágban élsz. A deviza hiteles is ha forint hitelt vett volna fel akkor nem emelkedett volna ennyire a hitele.
2012. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jobban fizető munkahelyet vagy ingyenes oktatást kívánsz nekik. Az talán még érthető is lenne, és a "gazdag" sem kapta ingyen meg a lakást akkor más miért?
2012. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!