Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én ezért titkolom, hogy...

Én ezért titkolom, hogy Jobbik szavazó vagyok, te mit gondolsz?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban megkérdezett agyalágyultak tömege sajnos elég jelentős részben vannak jelen a párt szavazótáborán belül. Nem mintha a többi párt nem építene a hülyékre (gyurcsány nyugger hadteste, békemenetes fanok...), de azért ez akkor is durva.


Egyetértek abban, hogy ami Palesztinával történik, az kegyetlenség, de ezek a beszólásokon akkor is néztem.

A végén meg az elmaradhatatlan Mocskoszsidóóó-zás, mint valami agyament focimeccs.


2012. nov. 24. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Én meg épp ezért vagyok rá büszke, hogy Jobbik szavazó vagyok.
2012. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tetro ***** válasza:
62%
De mivel a jobbik e köré az ideológia köré épül, ha ezt nem szereted, akkor miért szavazol a jobbikra? Felelős politikus nem mond olyat, hogy "mi van vagyunk Európa palesztinjai", mert ez nem csak nettó ökörség, de úgy egyáltalán nem is jelent semmit. Aki meg lózungakkal tudja etetni a hömbölgőket, az szerintem nem alkalmas egy párt vezetésére.
2012. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
Én meg épp azt szoktam titkolni, hogy vannak olyan antimagyar honfitársaim is mint ti akik nem büszkék a Jobbikra.
2012. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez a "Mi vagyunk Európa palesztinjai" kicsit vicces, én is Jobbikos/jobboldali vagyok, de nem szeretem az ilyen megjegyzéseket, nevetséges,hogy úgy mondjam.Messze nem így van.Sokkal nagyobb problémát jelentenek a cigányok mint a zsidók, a zsidók képesek betartani az együttélés szabályait Magyarországon, és ők még dolgoznak is, ha nem érné őket ennyi provokáció az országban szerintem jobb lenne a két nép (magyar-zsidó) között a viszony.Persze lennének "turbózsidók" ,de nem sokan.


A videón pedig a palesztinok mocskos zsidóztak és én megértem őket, ez a legkevesebb.

2012. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
én nem titkolom, hogy jobbik szavazó vagyok, tény hogy vannak szavazóink között idióta emberek, én nem vagyok az. Lehet, hogy nem vagyok kétdiplomás zseni, de megvan a józan paraszt eszem, amivel megoldásokon gondolkodok, pl cigánybűnözés, gazdasági válság, zsidók felsőbbrendűségi érzetének megszüntetése.
2012. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező én ott voltam a tüntetésen. Valóban néhányan elkezdtek a beszédek alatt is, meg útban a Palesztin Nagykövetség felé is mocskos zsidózni, de ez elenyésző volt a tömeghez képest. A tüntetők többsége nem azonosul a mocskos zsidózással, mint ahogy én sem, de ez nem azt jelenti, hogy nem megyek el tüntetni az izraeli terror ellen. Néhány mocskos zsidózó embert (akiknek egyébként egy része ráadásul palesztin volt mint előttem írták) pedig ilyen tüntetéseken el kell viselni. A mi vagyunk Európa palesztinjai kifejezést pedig jól kell értelmezni. Ha arra gondolsz, hogy mi is ki vagyunk szolgáltatva a nemzetközi szervezeteknek (EU, IMF stb.), akkor átvitt értelemben valóban Európa palesztinjai vagyunk.
2012. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tetro ***** válasza:
70%

Mi a Jobbik megoldás a gazdasági válságra?

A cigánybűnözés egy nem létező fogalom a nyolcvanas évek óta. Azért mert rasszista kifejezés? Nem, azért mert akkora bebizonyosodott, hogy a bűnözés mértéka a társadalmi réteggel van összefüggésben, és nem a származással... De ehhez kevés a józan paraszti ész, ehhez kellene az egyetem. Legalábbis úgy hallottam...

A zsidók felsőbbrendűség érzete... :D Ne haragudj, de ilyet kimondani... Nekem egy csomó zsidó származású ismerősöm van, de soha egyetlen eggyel sem találkoztam még, aki azt éreztette vagy gondolta volna, hogy ő felsőbbrendű a vallása miatt... Sőt, meg fogsz lepődni, nem is foglalkoznak a származásukkal tized annyit sem mint te. Igaz hétvégente mind összegyűlnek világösszeesküdni. Kitalálni hogy vegyék a te vagyonodat, és erre alapítanak külön egy bankot... Én a helyedben vigyáznék.

2012. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetro ***** válasza:
75%
Akkor átvitt értelemben szőlőfürt is vagyunk a nyári jégesőben? Meg jégcsap a tél végén? Meg csokoládé egy óvodás kezében? :DDDDDDDDd Komolyan így kellene értelmeznem a metaforát? :D Akkor mégis csak szar...
2012. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

"amivel megoldásokon gondolkodok, pl cigánybűnözés, gazdasági válság, zsidók felsőbbrendűségi érzetének megszüntetése."


Igen...és mi lenne a KONKRÉT megoldás, a politikai haszonszerzésen, és a megélhetési politizáláson illetve az uszításon túl?


Mert félszavakból sejtetések vannak (pl.: kisebbség gettósítása stb.) meg gyülöletkeltés, de megoldási javaslat meg nincs. Nem is lehet mert ha lenne megoldás az a párt végét jelentené.

A gyüleletkeltésen túl nincs programjuk!

2012. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!