Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én ezért titkolom, hogy...

Én ezért titkolom, hogy Jobbik szavazó vagyok, te mit gondolsz?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban megkérdezett agyalágyultak tömege sajnos elég jelentős részben vannak jelen a párt szavazótáborán belül. Nem mintha a többi párt nem építene a hülyékre (gyurcsány nyugger hadteste, békemenetes fanok...), de azért ez akkor is durva.


Egyetértek abban, hogy ami Palesztinával történik, az kegyetlenség, de ezek a beszólásokon akkor is néztem.

A végén meg az elmaradhatatlan Mocskoszsidóóó-zás, mint valami agyament focimeccs.


2012. nov. 24. 11:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
te is ugyanilyen vagy, csak nem beszélsz csúnyán.
2012. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

"te is ugyanilyen vagy, csak nem beszélsz csúnyán."

és még mi álltalánosítunk, meg nekünk vannak előítéleteink...

2012. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

"Igen...és mi lenne a KONKRÉT megoldás, a politikai haszonszerzésen, és a megélhetési politizáláson illetve az uszításon túl?



Igen, mindenre van a Jobbiknak "biztos nem tökéletes" megoldása. Legalábbis jobb mint az eddigiek.


A cigányság kiemelése, sajnos nem megy egy olyan generáció kitörése nélkül aki az elmúlt 22 évben leroncsolódott cigányság örökségéből táplálkozik.

A magatartás minta a szocializálódás csak úgy lehetséges ha a cigánygyerekeket kiragadjuk a közegből és a többségi társadalom elvárásainak megfelelő szocializálódásban részesülhetnek. Nincs más megoldás. Ez sajnos már pénzel sem megoldható. Talán a Jobbik az egyetlen párt és talán az LMP ben is látszik valami, aki megérti hogy a globálkapitalizmus kihívásaira választ kell találni, mert másként elveszünk. Nincs sok időnk sajnos. És ha nem vagyunk képesek 15-20 év alatt a cigányságot integrálni akkor az alacsony műveltség és hozzáadott értékű munka miatt nem lesz lehetőségünk és ezzel az ő lehetőségeiket vesszük el.

2012. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Dick Esmen ***** válasza:
74%
Nem titkolni kell,hanem kiszórni az ilyeneket.
2012. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

13. v.!


De ők azonnali megoldást kinálnak. A bentlakásos iskolák meg csak évtizedek múlva hozhatnak valamilyen eredményt. És mi lesz addig? Illetve mi lesz a mostani generációkkal?


Pl.: Hogyan teremtenének hirtelen 5-600 000 munkahelyet a kisebbségnek?

2012. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Azért a sok okos Jobbikos elgondolkodhatna azon is, hogy ha kiemelik a cigánygyerekeket, tanulnak, integrálódnak, utána MI LESZ VELÜK? Hol tudnak majd dolgozni, ki ad nekik munkát? Főleg akkor, ha a nem cigányoknak sincs munkájuk.

A Jobbik minden programja szépen hangzó, de megvalósíthatatlan álmodozás, és a gyűlölet keltés.

2012. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok jobbikos, de abba igazuk van, hogy a cionizmus is egy rasszista dolog.
2012. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

Előre bocsájtom, hogy nem szeretem a jobbikot. Pontosan a zsidózó, piac és EU ellenes paranoid összeesküvéselméletei miatt. Egy dolgot azonban el kell hogy ismerjek: egyedül ők képesek a cigánysághoz kapcsolódó társadalmi problémákat a valódi súlyának megfelelő hangsúllyal megjeleníteni. Ez ugyanis jelenleg szvsz több problémát okoz mint az összes devizahitel és bedőlt vállalkozás egyben.


Ezzel együtt számomra ez egy szalonképtelen nacionalista/antikapitalista szervezet.

2012. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Most meg ez a zsidólista ügy. Komolyan mondom...

Megértem, hogy kell a lelkesítő kampány a párt szavazóinak egy részének, de mi van a normálisabb felével. Mi van azokkal, akik nem csak az érme egyik oldalát látják.


Hogy akar ez a párt még több kétkedő szavazót magához vonzani, mikor ilyeneket tesz.


Na ezért titkolom, hogy a Jobbikra szavaztam!


Hát csak fogom a fejem. Olyan most a Jobbik, mint mikor a 3adikos rosszgyerek csúnya-szót mond órán, aztán leszidja a tanár, meg a többi gyerek is megszeppen, de ő azért titkon somolyog az orra alatt.

2012. nov. 27. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!