Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én ezért titkolom, hogy...

Én ezért titkolom, hogy Jobbik szavazó vagyok, te mit gondolsz?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban megkérdezett agyalágyultak tömege sajnos elég jelentős részben vannak jelen a párt szavazótáborán belül. Nem mintha a többi párt nem építene a hülyékre (gyurcsány nyugger hadteste, békemenetes fanok...), de azért ez akkor is durva.


Egyetértek abban, hogy ami Palesztinával történik, az kegyetlenség, de ezek a beszólásokon akkor is néztem.

A végén meg az elmaradhatatlan Mocskoszsidóóó-zás, mint valami agyament focimeccs.


2012. nov. 24. 11:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22%

"Pl.: Hogyan teremtenének hirtelen 5-600 000 munkahelyet a kisebbségnek?"


Elég kihajtani a külföldi cégeket és rögtön több a munkahely mint a munkavállaló. Nem győznénk vendégmunkásért könyörögni a szomszédos országoknak.

2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%

"Azért a sok okos Jobbikos elgondolkodhatna azon is, hogy ha kiemelik a cigánygyerekeket, tanulnak, integrálódnak, utána MI LESZ VELÜK? Hol tudnak majd dolgozni, ki ad nekik munkát?"


A Jobbik programjában egyetlen hiba van, az hogy ha valaki nem globálisan az egészet nézi, akkor ilyen buta kérdések fognak az eszébe jutni. Ugyanis ott le van írva pontról pontra minden. Ha elolvastad volna értenéd mért szűnik meg a munkanélküliség.

2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Ön úgy jobbikos, mint én mszp-s.


1. Mit vársz mit mondjanak a mészáros zsidó államnak? Szeretett zsidókat? Bár én se értek evvel egyet, mert dédnagyapám Auschwitzban sínylődőt a származása véget. Így őt is szidják. Azonban megértem a dühüket.

Az izraeli gyarmatosítást meg az ökör Simon Perez mondotta.


Gy.M meg a Parlamentben nem zsidózott. Órákkal később vették észre, hogy ott félre érthetően fogalmazott. A szöveg értelméből egyértelműen kiviláglott, hogy nem származási alapon megbotránkozatóan emelte fel a szavát. Minimum 100-an voltak ott a teremben 1 embernek sem tűnt fel a házban, hogy félre értelmezhetően beszélt. Azért dorgálták meg csak, hogy 10 másodperccel többet beszélt.

Mivel meg Izraelről szólt a beszéde ezért megnyugodhatunk, hogy minden képviselő nézte a felszólalását, mert a Parlamentben Unicumnak számít Izraelről oly módon beszélni, ahogy a Jobbik megengedi magának. Hisz azzal, hogy bírálja Izrael ember jogi visszásságait (mit az ENSZ-szel összhangban mond), azzal a Hit gyűlis félék szerint és a baloldal szerint antiszemitizmust követnek el. Velem együtt.

2013. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
43%
Az lehet, hogy TE meszaros vagy (vagy inkabb az szeretnel lenni), de Izrael allam NEM.
2013. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!