Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hasznos lenne a nőtlenségi...

Hasznos lenne a nőtlenségi adó bevezetése a populációszám növekedésére?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy amit a Fideszbe rebesgetnek, [link] azt előbb utóbb bevezetik Szerintem ha kivetnék, mindenki asszonyt keresne és házasodnának és ha már házasok, akkor mindenki gyermeket is szeretne anya lenne az asszony meg apa a férfi és így növekedne a népesség. Szerinted jó lenne?

2014. dec. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
90%

Előbb talán munkahelyet illene teremteni, amiből eltarthatják a családjukat a mostani fiatalok, de ezt csak halkan jegyeztem meg.


Viszont eszembe ötlött valami!*szarkazmus tábla fel*


Aki nem tud szülni, vagy gyermeket nemzeni, mert meddő, azt dobjuk le a Tajgetoszról! Sőt, indítványozom, hogy állítsunk fel egy "Szépemberfigyelő" szervet is, többlépcsőset. A csúnya babák felejtősek, és ha valaki pubertás után elcsúnyul, akkor is, hiszen a legszebbet akarjuk átörökíteni! (A 20-on felüli, már gyermekes, idegi elrongyolódás miatt leépült nem számít, a genetikája alapból jó.)

Szóval kezdésnek kiválogatjuk a legszebb, legjobb fiataljainkat, és elkezdjük politikailag szabályozni a gyermekvállalásukat...

Várjatok ez nekem rémlik valahonnan.... ... ...


...

2014. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
80%
Egyeseknek inkább nem kéne szaporodni.
2014. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne. Csak előnyünkre válhat, ha mindenki szaporodik, aki tökéletesen alkalmatlan szülőnek! Nőjön fel néhány millió nem kívánt, ám kikényszerített gyerek érzelmek és törődés nélkül, láncolja össze a tenyészházaspárokat a törvény, legyen még több nyomor, legyen még több havi húszezerből élő, ötgyerekes család, legyen még több családon belüli erőszak, legyen új Ratkó-nemzedék! Az előző, így gyártott generációnak is csupa méznyalás ma az élet, semmilyen problémát nem okoz az sem, hogy az egész bébibumm most megy egyszerre nyugdíjba.
2014. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Hasznos lenne a nőtlenségi adó bevezetése a populációszám növekedésére?
2014. dec. 8. 20:54
 35/62 anonim ***** válasza:
84%

A populációszám növekedése nem egyenesen arányos az adófizetők számának növekedésével, ugye tudod?


Egyes családoknál szokás 6-8 gyereket szülni, akiket az állam tart el míg nagykorúak lesznek, aztán a környék, majd a börtönök...


Szóval nem csak a születések számát kell növelni, ahhoz hogy jól működő országban éljünk 30-40-60 év múlva.

2014. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
84%

#2 10 éven belül? Azt rebesgetik, hogy már 2017-be se tudnak majd nyugdíjat fizetni.


És azokkal mi van/lesz, akiknek nem lehet gyerekük?


#31 ez meg már az eugenetikára hajaz.

2014. dec. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
43%

Így is az adókedvezmény miatt csinálnak már gyerekeket. Milyen dolog ez?

Házasodni szerelemből kell, gyereket vállalni meg szeretetből és nem más okokból.

2014. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
64%
Ráadásul pont azok szívnák meg akik anyagi okok miatt soha nem házasodnának.
2014. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

Valamivel ösztönözni kell a fiatalokat, hogy gyereket vállaljanak, hiszen nektek már nem lesz nyugdíjatok, mert nem lesznek akik adójából ezt kifizessék ! Gondolj bele, ott fogsz 60-70 évesen állni teljesen fáradtan, meggyötőrten, betegségektől meggyötőrten, miközben a nyugdíjkorhatárt felemelték 80-90 évre és azon fogsz töprengeni, többek közt, miért nem lobbiztál, miért nem voltál aktivista pon ilyen kérdésekben, mely a hosszú távú populáció számot lenne képes fenntartani ?


A mai fiataloknak a családalapítás sem nagyon megy a válások is csaknem 50%-osak a házzasságokhoz képest (azaz a fele válással vágződik) és valahogyan ösztönözni kell a fiatalokat a család alapításra. Én is szeretném, ha adókedvezményekkel, vagy pozitív kondícionálással tennék meg, pl extra jövedelem formájában jutalmaznák a kormányok ezt, de sajnos erre nincsen pénz ! Meg kell érteni


Az maradt, hogy büntetni kell enyhe formájában a nőtlenséget. Így teljes egészében most mit gondolsz ?

2015. aug. 10. 13:30
 40/62 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy valaki házasodik, még nem biztos, hogy gyereket vállal. És ha vállal is, nem biztos, hogy abból magyar adófizető lesz...

Ja, és az elméleted szerint az 1 gyerekeseket is büntetni kellene, hisz 2 szülő nyugdíját nem tudja 1 gyerek "kitermelni".

Én most vagyok 31 éves. Tudom, hogy nem lesz nyugdíjam, és ezért mi magunk gondoskodunk még most a nyugdíjas éveinkről. 1 gyerekünk van, ha meggebedsz sem szülök többet. Ha megadóztatsz, előbb utóbb mi is lelépünk. És nemhogy több adófizető lenne itt, hanem kapásból 2-vel (meg 1 leendővel) kevesebb.


Szóval nem a létszámot kell növelni(meg büntetgetni), hanem a munkahelyek számát, és egy ÉLHETŐ országot létrehozni!!!

2015. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!