Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem irritáló Vágó...

Csak szerintem irritáló Vágó mióta beleütötte az orrát a politikába?

Figyelt kérdés

Eddig bírtam, értelmes embernek tartottam, de most olyan mint akinek fingja nincs semmiről, csak okoskodik, néhányan meg isszák a szavát, tipikus példája lett Vágó annak az érvelés technikai hibának, amikor azzal támasztjuk alá az érvünket, hogy egy okos ember is azt mondta.. a legjobban az verte ki a biztosítékot, amikor egyik műsorban kijelentette, hogy a jobbiknak nem volt programja választásokkor, lehet a jobbik programján vitázni, lehet Nem elfogadni, vagy hülyeségnek tartani, de ha még a létezésével sincs tisztában valaki, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy ennyire alul informáltan egyáltalán milyen jogon formál véleményt egy pártról?

Alapvetően Nem zavarna ha egy ember ennyire ostoba, hogy úgy megy el szavazni, Hogy vannak nagyobb pártok, amiknél még azzal sincs tisztában, hogy létezik programjuk, nem hogy a dokumentum tartalmával.. de Vágó egy ismert ember,felelősséggel tartozik a társadalom felé, és amikor politikáról magyaráz, illene informálódnia, mivel sok ember hisz neki, mert okosnak tartják.. aztán csodálkoznak, hogy teljesen hitelét veszti a baloldal! Már egy hitelesnek ismert ember sem képes bizalmat adni az ilyen dk szintű szörnyedvényeknek.. szóval gratulálok a Vágó úrnak, a sok okoskodás közben fel sem tűnik neki, hogy tovább rombolja a politikai bizalmat..



2016. júl. 13. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

A Jobbiknak olyan nevetséges a programja, hogy nyugodtan lehet rá mondani, hogy valójában nincs is programjuk.


Körülbelül arról szól, hogy majd ők, a Jobbik, mindent megoldanak államilag és majd mindent ők irányítanak és majd mindent ők szabályoznak. Egy szép kis komcsi agymenés, annyit tudok róla mondani.

2016. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
DK-ban egy értelmes ember sincs, Havas Henrik is megmondta, hogy milyen fogyatékos Vágó.
2016. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Ki se néztem volna belőle, hogy egy ilyen okos ember full ballibsi, az meg különösen undoritó tőle, ahogy a jobboldalt fikázza.
2016. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
En szemely szerint miota Vago politizalni kezdett oriasit csalodtam benne. Meg alapvetoenegy ertelmes embernek tartom, fel nem fogom hogy amiket mond azt tenyleg komolyan gondolja, vagy a DKnal fizetnek e neki ezert hogy celebkent a partot nepszerusitse.
2016. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 19:57

Te olvastad a programjukat? És a többi párt programját? Hasonlítsd össze őket, és rájössz, picit sem nevetséges!

2016. júl. 13. 20:18
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Igen, elolvastam a programjuk első 8 oldalát és annyi elég is volt belőle.

És nem, attól még nem lesz szuperfaszányos a programjuk, hogy a többi párté sem az.

Valaminek a minőségnélkülisége még nem tesz minőségivé valami mást. Ezt illene már felfogni.

2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy fizetnek neki miatta, olyan lett, mint valami agyatlan propaganda népszerűsítő ember.. olyan dolgokat ad le néha saját véleményként, amit ha teljesen komolyan gondol, az azt jelentené, hogy szó szerint megkérdőjelezés és utánajárás nélkül elhiszi a baloldal minden szavát.. ennél én sokkal értrlmesebb embernek tartottam régem. Egy értelmes ember tisztában van vele, hogy csak az egyik oldal álláspontját végig hallgatva lehetetlen objektív álláspontot kialakítani!
2016. júl. 13. 20:22
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem attól lesz szuperfaszányos, hogy a többi program szar, hanem ha összehasonlítod milyen témában mi az álláspontja a jobbiknak és a baloldali pártoknak, rá fogsz jönni, hogy a vaskos jobbik elleni propaganda gyár mögött valójában az egyik legalkalmasabb párt lapul.. nem csoda, hogy legtöbbször az az elv a jobbikkal kapcsolatban, hogy velük elvből nem vitázunk, mert.. az igazság az, Ha lennének jobbik - dk Vagy jobbik - fidesz viták, Akkor rájönnének az emberek hogy a jobbik egy beszámítható párt, és nem lehetne nyomatni az ellen propagandát!!
2016. júl. 13. 20:37
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Én nem csalódtam benne. Nekem nem irritáló hogy politizálásba kezdett. Mindig okos embernek tartottam, valójában örülnék még valaha olyan műsornak mint az övé volt, de sajnos ma már szinte csak a szennyre nyitottak a nézők...igazából nem csoda hogy beszállt a politikába. Azmeg hogy baloldali, hát istenem...de ha a jobboldalra szállt volna be akkor mindenki a nyálát csorgatná hogy "tudtam én hogy milyen hazafi..". Engem az sem irritáltvolna ha a jobbra szállbe. Nem hülye ember , biztos okkal tette volna ahogy ezt is okkal tette. Ez a véleményem.
2016. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, én mikor még csak a műsorokat vezette, már akkor hallottam, hogy oké, nagy koponya, remek műsorvezető, de egyébként egy hatalmas f_______lap, aki totál el van magától szállva.

Akkor én nem néztem volna ki belőle, most meg nagyon nem foglakozok vele.

2016. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!