Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem irritáló Vágó...

Csak szerintem irritáló Vágó mióta beleütötte az orrát a politikába?

Figyelt kérdés

Eddig bírtam, értelmes embernek tartottam, de most olyan mint akinek fingja nincs semmiről, csak okoskodik, néhányan meg isszák a szavát, tipikus példája lett Vágó annak az érvelés technikai hibának, amikor azzal támasztjuk alá az érvünket, hogy egy okos ember is azt mondta.. a legjobban az verte ki a biztosítékot, amikor egyik műsorban kijelentette, hogy a jobbiknak nem volt programja választásokkor, lehet a jobbik programján vitázni, lehet Nem elfogadni, vagy hülyeségnek tartani, de ha még a létezésével sincs tisztában valaki, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy ennyire alul informáltan egyáltalán milyen jogon formál véleményt egy pártról?

Alapvetően Nem zavarna ha egy ember ennyire ostoba, hogy úgy megy el szavazni, Hogy vannak nagyobb pártok, amiknél még azzal sincs tisztában, hogy létezik programjuk, nem hogy a dokumentum tartalmával.. de Vágó egy ismert ember,felelősséggel tartozik a társadalom felé, és amikor politikáról magyaráz, illene informálódnia, mivel sok ember hisz neki, mert okosnak tartják.. aztán csodálkoznak, hogy teljesen hitelét veszti a baloldal! Már egy hitelesnek ismert ember sem képes bizalmat adni az ilyen dk szintű szörnyedvényeknek.. szóval gratulálok a Vágó úrnak, a sok okoskodás közben fel sem tűnik neki, hogy tovább rombolja a politikai bizalmat..



2016. júl. 13. 19:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%
Dettó csalódás volt, fõleg a talán legalja gyurcsány-pártja mögé beállni.
2016. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak volt egyedül épkézláb programja. Azért nem szavaznak rá, mert a sok hülye azt hiszi, hogy rasszista párt. Ez nem az NSDAP.
2016. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#20:Én továbbra is úgy látom,hogy csak ironizált és egy percig sem gondolta komolyan,hogy bárki elhinné azt,hogy éhezik.És te magad is ezt támasztod alá,mikor azt írod,hogy senki nem sajnálja meg az egyszer utazgató,máskor panaszkodó celebeket.Mert tudják,hogy nincs rá ok.
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne irritáló?Beleüti mindenki.Aztán,mint a politikában mindig,lehet hülyézni,vagy épp egyetérteni vele.Mindenestre,az nem valószínű,hogy pénzért teszi,mert akkor sokkal inkább Orbán mögé "sorolt volna be" és alighanem meg is lett volna a jutalma.
2016. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!