Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem irritáló Vágó...

Csak szerintem irritáló Vágó mióta beleütötte az orrát a politikába?

Figyelt kérdés

Eddig bírtam, értelmes embernek tartottam, de most olyan mint akinek fingja nincs semmiről, csak okoskodik, néhányan meg isszák a szavát, tipikus példája lett Vágó annak az érvelés technikai hibának, amikor azzal támasztjuk alá az érvünket, hogy egy okos ember is azt mondta.. a legjobban az verte ki a biztosítékot, amikor egyik műsorban kijelentette, hogy a jobbiknak nem volt programja választásokkor, lehet a jobbik programján vitázni, lehet Nem elfogadni, vagy hülyeségnek tartani, de ha még a létezésével sincs tisztában valaki, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy ennyire alul informáltan egyáltalán milyen jogon formál véleményt egy pártról?

Alapvetően Nem zavarna ha egy ember ennyire ostoba, hogy úgy megy el szavazni, Hogy vannak nagyobb pártok, amiknél még azzal sincs tisztában, hogy létezik programjuk, nem hogy a dokumentum tartalmával.. de Vágó egy ismert ember,felelősséggel tartozik a társadalom felé, és amikor politikáról magyaráz, illene informálódnia, mivel sok ember hisz neki, mert okosnak tartják.. aztán csodálkoznak, hogy teljesen hitelét veszti a baloldal! Már egy hitelesnek ismert ember sem képes bizalmat adni az ilyen dk szintű szörnyedvényeknek.. szóval gratulálok a Vágó úrnak, a sok okoskodás közben fel sem tűnik neki, hogy tovább rombolja a politikai bizalmat..



2016. júl. 13. 19:46
1 2 3
 11/24 Vazul1972 ***** válasza:
36%
Hát,én meg úgy vagyok vele,hogy nem különösebben érdekelnek a politikai nézetei,műsorvezetőként kedveltem.Egyébként éppen abból látszik,hogy nem ostoba,hogy csak most,nyugdíjasként vállalta fel nyíltan a véleményét.Én semmivel sem tartanám okosabbnak,ha a Fidesz,vagy a Jobbik mellett "törne lándzsát".
2016. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#10. Nem az a bajom, hogy balos vagy jobbos, én mindenkinek becsülöm a véleményét, HA az valóban egy objektív vélemény, de Vágó újra Meg újra beigazolja, hogy a baloldali propagandákat hangoztatja ezen kívül teljesen tájékozatlan a többi pártról, nagyon nagy marhaságokat szokott beszélni, kiragadott mondatokat hajtogat stb mintha az fbs mémekből informálódna a politikáról.. igen én is szerettem a műsorát, én is vágyom az igényes politikára.. de csak azért mert ő Vágó még Nem lett hitelesebb amit mond! Az értelmes politizálás nem az, hogy értelmes emberek szájába adják a propagandákat, hanem az, ha értelmes jól informált emberek politizálnak! A hangsúly a jól informálton van, hogy lehet objektív véleményt alkotni megfelelő informáltság nélkül? Vagy hogy nevezhetünk informáltnak egy embert, aki a pártról amit kritizál még azt sem tudja hogy létezik programja, nem csak szimplán fingja nincs róla mit tartalmaz, de még azt sem tudja hogy van neki.. -.-
2016. júl. 13. 21:00
 13/24 anonim ***** válasza:
Mivel Vágó nagyszülei koncentrációs tábort megjárták, így a Jobbikkal nem fog szimpatizálni, nekem az a süket dumája nem tetszett, amikor előadta, hogy nem tudja lesz-e pénze ételre jövő hónapban. Pedig köztudott, hogy igen jó módú emberről beszélünk.
2016. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#14:Szerintem,ha igényes politikára vágysz,nem jó országba születtél.
2016. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
xondjuk,annak kapcsán elmondta,hogy ironizált,nem gondolta,hogy bárki komolyan veszi.
2016. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az már csak magyarázkodás volt részéről.
2016. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#18:Nem hiszem,hiszen aki minimálisan tájékozott,az pontosan tudja,ahogy te is,hogy nem gondolhatta komolyan.Hiszen nem egyszer lehetett olvasni,hallani,hogy hol nyaralt,beutazza a világot,stb.
2016. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ki tudja, végülis egy olyan ember pártján áll, aki milliárdos, mégis nélkülözőnek tartja magát, és állítása szerint kis lábon él..
2016. júl. 13. 21:43
 19/24 anonim ***** válasza:
Kis lábon él, de egy doboz cigiért inkább autózik 200 km-t Szlovákiába, hogy ne a trafikba kelljen venni.
2016. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
31%
A celebek 90%–a egyik nap dicsekszik a külföldi nyaralással, másnap sír hogy nincs pénze. És komolyan azt gondolják, hogy az emberek sajnálni fogják.
2016. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!