Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy fideszes vagyok?

Miért baj hogy fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy titkolnom kell a baloodal gyűlölet politikéja miatt!
2016. aug. 18. 15:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
71%

Nem baj. Majd megjön az eszed egyszer...

vagy nem. :-(

2016. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
3%

"Szólásszabadság okán."


én nem tiltottam meg neki, csak rákérdeztem, hogy nem érzi-e vércikinek

2016. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
75%

Miért?

Mert a Fidesz becsapott engem, téged , mindenkit. Csak te ezt még nem tudod, amilyen üges a Fidesz lehet hogy nem is fogod... Hazugsággá tette a közelmúltunkat, szándékosan verte szét a jövő bármely zálogait, elvette a reményt, elvette a jövőt és elérte hogy az emberek mást hibáztassanak érte. Folyamatosan magával van elfoglalva, nem is akar tenni a jobb világért, igy azt is elérte hogy a legtöbben lehajtsák a fejüket hogy ahh ettől ugyse lesz jobb. Az orránál fogva rángatja a szavazóit, azok meg bármi is van tapsikolnak neki, és évek óta mindenért más pártokat hibáztatnak. Igy nincs esély egy jó kormány megválasztására sem, és igy ez az állapot marad.

Na ez a baj azzalha ezek után még Fideszes vagy. Ezt elmondtam, és pont. Most nem kezdek bele vitatkozni, de ez a tény amit elmondtam, jobb ha tőlem tudod meg. Tessék. Ez egy válasz

2016. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
77%
Nézd kedves 35%-os, inkább az a vérciki, hogy te csak így tudsz fogást találni valakin, az tényleg vérciki!
2016. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Nem baj, állapot. Az a fajta, amelyik kizárólag érzelmi alapon képes nézni a dolgokat. Ez nem új, a történelem kezdetétől sok helyen van jelen. Ettől olyan a történelem.


Hogy ki gyűlöl kit, az nézőpont kérdése. Megvitatni nem lehet, mert a gyűlölet és az értelmes beszéd egymást kizáró állapotok.

2016. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
2%

"Nézd kedves 35%-os, inkább az a vérciki, hogy te csak így tudsz fogást találni valakin, az tényleg vérciki!

"


belefáradtam már, hogy nálatok mindig azt a néhány ezerszer megcáfolt demagóg marhasággal kell foglalkozni

2016. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
79%

Én személy szerint nagy ívből szarok rá, hogy fideszes vagy, vagy sem. A lényeg, hogy egy olyan maffiapártot támogatsz, amely egy legalizált, szervezett bűnszervezet.

Ha MSZP-t, vagy más pártot támogatnál, akkor is ugyanezt mondanám. Választék van, különbség nem nagyon.

Én politikailag neutrális, de inkább közömbös vagyok, mert nincs párt, amely jelenleg a kormányzást becsületesen végezné, mihelyt az egyik párt hatalomra kerül, ugyanúgy meglopja, és megkárosítja az országot, és folyamatosan egyre inkább tönkreteszi az országot.

2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
82%
A FIDESZ Magyarország valaha volt legkorruptabb kormánya. És te ezt a korrupciót, lopást, hazugságot szereted, támogatod. Az emberek nem szeretik a bűnözést hál isten, így téged sem fognak csodálni a fideszességedért.
2016. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

# 16/17 Időpont ma 17:56


Az álmaidban megnyert viták nem érnek, senki nem szólt? Egyszer nem sikerült, soha cáfolnod, semmit.

2016. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
22%

"Miért baj hogy fideszes vagyok?"


Hát hol voltál te történelem órákon???


Nem tanultátok a holokausztot? Nem mondta nektek a tanár, hogy a holokausztot a Jobbikosok elődei csinálták? A Jobbikosok 6 millió ártatlan zsidót gyilkoltak meg és éheztettek halálra!

Nézd csak meg ezt!

[link]

Ha nem érzel részvétet ezek a szerencsétlen emberek iránt akkor te NEM VAGY EMBER!!!


És a Fidesz EZEKKEL A TÖMEGGYILKOSOKKAL BARÁTKOZIK!

A Fidesz utánozza ezeknek az aljas tömeggyilkosoknak a technikáit. A Fidesz nem más mint egy náci halálgyár.

Jelenleg népirtást végez a menekültek körében. Éhező menekültek milliót gyilkolja meg a fidesz! Halálra éhezteti őket!

A stadionokat is azért építi az orbán mert később azokat átalakítja majd haláltáborokká és oda fogja internálni az ártatlanok milliót!

ORBÁN VIKTOR NEM MÁS MINT A SÁTÁN DIKTÁTORA!!! EGY SZADISTA TÖMEGGYILKOS!!!


Nézd csak meg ezeket a szerencsétleneket, nekik csak az a bűnük, hogy idetévedtek:

[link]


Minden normális ember befogadja, gondoskodik róluk, ellátja őket mindennel és eteti őket! Ellenben ezek a szadisták haláltáborokba internálják őket és hagyják szegényeket éhen halni!


A FIDESZESEK NEM EMBEREK!!!

2016. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!