Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy fideszes vagyok?

Miért baj hogy fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy titkolnom kell a baloodal gyűlölet politikéja miatt!
2016. aug. 18. 15:25
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
8%

"Munkahelyen amúgy sem illik politizálni"


látszik, hogy soha nem dolgoztál még

2016. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

"látszik, hogy soha nem dolgoztál még"


Egyrészt már több helyen is dolgoztam, másrészt az etikett attól még nem változik, hogy te és/vagy a munkatársaid azt megszegik.


De még a fidesz is megmondta, hogy a munkahelyen dolgozni kell, nem politizálni.

2016. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Egyébként kedves 36%-os válaszoló, látom nagyon rá vagy kattanva a témára, akkor leírom egy picit ennek az előzményét.

8.-ból mentem 10.-be, mindenből osztályozót tettem, viszont ezek a vizsgák novemberig húzódtak, addig magántanulóként készültem a vizsgákra (ott 4-es lettem a vizsgán, megjegyzem, régebben a kémiai versenyeken indultam, és jutottam tovább), azonban a tanár novemberben rám rontott, és elvárta, hogy pótoljam az addig vett anyagot egy hét alatt. Így annyi egyes gyűlt össze, hogy meg akart buktatni. Halkan jegyzem meg, hogy ez egy olyan tanár, aki szeret buktatni, alattunk eggyel levő osztályban, félévkor 18 embert buktatott meg. Nem viccelek. A lényeg, hogy a végső vizsga 5-ös lett, így esélye nem volt megbuktatni.

2016. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Jaj, kérdező, amugy olyan egyszerű. Nem kell nyavajogni, hog jajj neked titkolnod kell. Mert ha én kózlöm veled hogy én meg MSZP-s vagyok te nem ugyanazt csinálod? Na? Ugyhogy nem csavargatom ki a könnyes zsebkendőt utánnad se...
2016. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
A fideszeseknél agresszívabb nem kell. Sőt sajnos ők azok, akik még a munkáját is elveszik, kirúgják stb. azt aki nem fidesz imádó. A plakátozók is megmondták, nem vagy fideszes, nincs munka.
2016. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
6%

nézd "kedves" kommunista, a szegénységi bizonyítványt már a felhasználói név megválasztásával kiállítottad magadról


egyébként olyan alacsony kémiatudásról adtál tanúbizonyságot, hogy a mesét hiszi a piszi


te nagy "versenyző" :DD http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2016. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
6%

egy másik hihetetlen reáltudásról való tanubizonyság : http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


mondjuk igazad van, utolsónak is kell valakinek lennie minden versenyen

2016. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
89%

# 37/37 Időpont ma 15:55


Hogy is volt az, hogy te sosem személyeskedsz? :-) Kínosan alul maradtál megint, és már csak ez maradt... szánalmas.

2016. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
9%

"Egyrészt már több helyen is dolgoztam, másrészt az etikett attól még nem változik, hogy te és/vagy a munkatársaid azt megszegik.


De még a fidesz is megmondta, hogy a munkahelyen dolgozni kell, nem politizálni."


Szép terelés. Munka helyett politizálás és a munkahelyen alap társalgásokból kiderülő dolgok két külön dolog.

Ott pedig aztán megy a FIDESS kollégákra való fújás.

A diákmunka meg egyáltalán nem ilyen munka, ahol éveket töltenél ugyan azokkal az emberekkel.

2016. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
6%

"Hogy is volt az, hogy te sosem személyeskedsz? :-) Kínosan alul maradtál megint, és már csak ez maradt... szánalmas.

"


ez csak semmi személyes

szigorúan szakmai, hiszen a saját hozzánemértésért kívánom vele átgondoltatni

2016. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!