Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy fideszes vagyok?

Miért baj hogy fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy titkolnom kell a baloodal gyűlölet politikéja miatt!
2016. aug. 18. 15:25
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
82%

#8


Örülök, hogy rávilágítottál arra, hogy érvek hiányában csak személyeskedni tudsz :}

2016. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Miért? Baj hogy fideszes vagy?
2016. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem azért, de nehogy már egy 11. osztályos ossza már itt az észt a "nyilvánvalóról". "


Ez azért nagyon érdekes érv (érvelési hiba - személyeskedés) , mert fideszék is az iskolapadból lettek politikusok, nem pedig (példának okáért) évtizednyi munka és tapasztalat után. De ez csak egy észrevétel volt.

2016. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
10%

"Az álmaidban megnyert viták nem érnek, senki nem szólt? Egyszer nem sikerült, soha cáfolnod, semmit.

"


csak egy ilyen megnyert vitádat linkeld már ide legkedvesebb személyekedőm :)

2016. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
13%

"Ez azért nagyon érdekes érv (érvelési hiba - személyeskedés) , mert fideszék is az iskolapadból lettek politikusok, nem pedig (példának okáért) évtizednyi munka és tapasztalat után. De ez csak egy észrevétel volt."


nem mintha bukdácsoltak volna a jogon, mint akommunista a 10. osztályban


aztán idehány egy csomó demagógot, és higyjük el, hogy nem divatmajom ellenzéki, hanem megalapozott egyéni álláspontja és nem csak a szokásos balos gyűlölködés

2016. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

"nem mintha bukdácsoltak volna a jogon, mint akommunista a 10. osztályban "


Nem mintha kémikusnak tanulna a hozzászóló (szerintem) :)


"aztán idehány egy csomó demagógot, és higyjük el, hogy nem divatmajom ellenzéki, hanem megalapozott egyéni álláspontja és nem csak a szokásos balos gyűlölködés"


Egyrészt, ettől még nem lesz kisebb és elhanyagolhatóbb az érvelési hibád, másrészt pedig a kérdezőn múlik, hogy mennyire hajlik az ilyen véleményekre. Gondolom semennyire, mert akkor nem lenne fideszes.


Ui.: Egyébként még nem válaszoltam a kérdezőnek:

Szerintem nem baj, hogy fideszes vagy, csak a mértéke legyen egészséges (gondolok ilyenkor az esetenkénti szkepticizmusra, a fanatizmussal szemben, illetve az egyéni álláspont megőrzésére, szemben a pártvéleményhez való hozzáigazítással stb. stb.). Szerintem ez hozzátartozik egy jól működő demokráciához.

2016. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Én már lassan az utcára nem merek kimenni mert jönnek a balosok ha meghallják hogy fideszes vagyok képesek és megvernek annyira gyűlölik már egyesek orbánt. Mubkahelyen már kifejteni nem merem a véleményem ha a fideszel értek egyet! Ezért lát mindenki kevés fideszest maga körül mert lsaan szégyen beismerni hogy fideszre szavazott az ember meg idegből magyarázzák a fúj orbán propagandákat hát megszólalni nem merek mellettük néha! Ilyesztű milyen szinten elnyyomás van, már ha esetleg egy témában nem fikázza valaki a fideszt Már akkor sokan azzal kezdik, hogy "de ne ugasatok lr Nem vagyok fideszes, viszont.."

A.legnagyobb ellenszenfűv a fideszre szavazók ellen van! Ha kamerába kéne mondani ki kire szavazott biztosak lehettek benne, hogy 10ből 9 fideszes nem merné felvállalni hogy fideszre szavazott, mert 2 évig ezzel szivatnák a munkatársak a melóban!

2016. aug. 20. 03:19
 28/49 anonim ***** válasza:
Ez már a paranoia orvosi esete. Rossz helyen vagy, itt nem segíthetnek. Egy orvos talán...
2016. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

"Én már lassan az utcára nem merek kimenni mert jönnek a balosok ha meghallják hogy fideszes vagyok képesek és megvernek annyira gyűlölik már egyesek orbánt."


Látom szeretsz túlozni, de ezzel csak az eredeti kérdésed értéktelenedik el.


"Mubkahelyen már kifejteni nem merem "


Munkahelyen amúgy sem illik politizálni

2016. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

#27


Nem vagyok fideszes de, szerintem amit leírtál az nem áll messze a valóságtól.

De ez nem azért van mert ilyen sokan annak a balliberálisok, hanem mert amilyen kevesen vannak annyira agresszívak és annyira el vannak vadulva.

Mivel tavaly a migránsválság alatt rengeteg balliberális értelmiségi hagyta ott őket (pl Kertész Imre) ez miatt a vesztüket érezték és ezt úgy próbálják kompenzálni, hogy bevadulnak és agresszívvá válnak.

Ezen az oldalon is azért vannak a fideszes kommentek 0-20% közt és a ballib kommentek 50-80% közt mert az a kevés balliberális brutális pontozókommandót indít és a nap 24 órájában mást sem csinálnak csak nyomogassák a piros kezeket meg a zöldeket. Ezt onnan tudom, hogy hajnalban amikor felteszek egy kérdést (akkor érek csak rá többnyire) akkor pár perce rá már 0%-on is vanak a fideszes kommentek és 80-100%-on a ballibek.

Egymás közt megbeszélték, hogy ki az aki csak pontozni jár fel ide és ki az aki a propagandákat is nyomatja. Na meg hiába vannak csak 15-25-en ha vannak olyanok akik 30 felhasználó fiókról is beregisztrálnak csak azért, hogy lepontozhassanak(ha fideszes)/felpontozhassanak(ha ballib) valakit.


De nem baj, higgyék csak azt, hogy sokan vannak. Legalább némi örömöt ők is lelnek az életben a migránssimogatáson és stadionozásokon kívül is.


És egyébként nem vagyok fideszes.


Mellesleg kérdező te hol laksz? Budapesten? Ha igen melyik kerületben?

2016. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!