Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy fideszes vagyok?

Miért baj hogy fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy titkolnom kell a baloodal gyűlölet politikéja miatt!
2016. aug. 18. 15:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
33%
nem mintha érdekelne bárkit is a baloldal véleménye, elég csak a választási eredményekre nézni
2016. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%

Baloldal gyűlöletpolitikája, LOL.

Nyugodtan lehetsz Fideszes, senki nem bánt emiatt. Hogy az embereknek van egy véleményed a Fideszről, az más kérdés.

2016. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%

Miért baj? Ha ezt az elmúlt 6 év után el kell magyaráznunk, akkor gondok vannak. Az úgy nem zavar, hogy a szemed láttára nyúlják le a pályázati pénzeket sorra ugyanazok a cégek, vagy az hogy államosították a dohányárusítást, vagy az hogy egy offshore cég intézi a letelepedési kötvények eladását úgy, hogy 10-szer annyi pénzt zsebelnek be, mint amennyi járna nekik...

És ezt naphosszat lehetne sorolni, az egykulcsos adótól, az olyan pitiáner botrányokig, mint a lézerblokkoló, amire már szerintem sokan nem is emlékeznek. Aki ezek után a FIDESZ-re szavaz, azt csak sajnálni tudom.

2016. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
78%
A Fidesz gyűlöletpolitikája miért nem zavar?
2016. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
80%
Mivel meg kérdezed, te érzed, hogy baj. Nekem nem baj. Ennek az országnak már tök mindegy.
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen lényegtelen Magyarországnak.

Ezért a sok ügyeskedő, gátlástalan, önimádó pszichopatáért nem kár.

2016. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
47%

"Miért baj hogy fideszes vagyok?"


IRIGYEK!

2016. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
7%

"Ha ezt az elmúlt 6 év után el kell magyaráznunk, akkor gondok vannak."


Már nem azért, de nehogy már egy 11. osztályos ossza már itt az észt a "nyilvánvalóról".


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2016. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
7%

de most komolyan... eddig csak faltad a köszpénz kommunista és pofázol, hogy milyen kulcsos adó az igazságos? hát menj már a jó fenébe


a 10.es kémiával nem bírsz el, de a mindenkori közállapotokról, adójogról másokat kioktató hangnemet engedsz meg magadnak? mire fel?!

2016. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

# 10/10 Időpont ma 17:15


Szólásszabadság okán. A politikusok is pofáznak úgy, hogy nem értenek hozzá, miért ne tehetné meg a nép bármely tagja?

(Lásd internetadó, internettitkosítás, olimpia...)


Kérdező:

Nem pont ti szoktátok hangoztatni, hogy annak, hogy valakit ennyien gyűlölnek, annak oka van, nem pedig véletlenül alakult így, meg a propaganda miatt? :-) Csak, mert dehogynem.

2016. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!