Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vicces az amit az...

Szerintetek vicces az amit az MKKP (kétfarkú kutyapárt) csinál?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem gondolom annak. Nem tudom velem van-e a baj. De elég komoly dolgokból űznek gúnyt, amiből szerintem nem kellene.

2016. szept. 30. 14:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Az egész egy kabaré, pont a viccnek szánt részével van a bajod?
2016. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

Az MKKP csak azokból szokott gúnyt űzni, ami komolytalan, mint amilyez ez a népszavazás is.


De amúgy szerintem se voltak most szellemesek, bár volt egy-két jó plakát.

2016. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nekem ez már nem vicces hanem undorító. ,,Kedvenc" plakátjukon párhuzamot vonnak a migráns csürhe és a nyugaton dolgozó magyarok között... Amit én felháborítónak találok. Én ebben a magyar közösségben élek, és megsértődtem azon hogy olyannak találnak minket mint azokat a ,,vadembereket" (tisztelet a kivételnek migránsok között is!)


És egyenként minden egyes poénnak szánt dolguk sértő is, és nem olyan a téma amin az ember szívesen röhögcsél. Pl. volt a terror támadás halottjait kigúnyoló, megcsúfoló, életüket jelentéktelenítő plakátjuk is (az mkkp-nak).


Egész addig jópofák voltak amíg nem mélyültek bele a politikába, és nem foglaltak álláspontot egy nagyon szűk és szélsőséges csoportot képviselve.

2016. szept. 30. 14:13
 4/30 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem komoly dolgokból űznek gúnyt, hanem batári hülyeségekből.

Szerintem sem vicces, pedig értem a mögöttes "humort" és mondanivalót. Egyszerűen csak gyenge.


Mivel tudom, hogy másoknak ez "fontos", ezért károsnak tartom, hogy igyekeznek megosztani az embereket és zavart kelteni.


Azt pedig véletlen se gondolja senki, hogy az """adományokból""" lett pénzük szinte több plakátra, mint a kormánynak. :)

2016. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Miért? Hazugságokkal teleplakátolni az országot az adófizetők pénzéből, az mehet? Az MKKP görbe tükröt mutat mindennek.
2016. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
De megkérdezem, a 30-szor annyiba kerülő, manipulatív, hazug, gyűlöletkeltő kormánypropaganda miért nem zavar téged? Miért az zavar, ha mindezt a hazugság propagandát kigúnyolják, mindezt adómányokból és nem az adófizetők pénzéből? Ráadásul 100-ad akkora keretből.
2016. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

Kabarénak akkor lenne jó, ha a TV-ben csinálnák.

De az már nem vicces, hogy a terroristákat és a menekültkérdést se veszik komolyan. Múltkor is azt mondták, hogy nincsenek menekültek Magyarországon. Persze a Tesco-nál megfordulnak, autószerelőknél is vannak, Budapesten is rengeteget láttam. Bár lehet ők csak feka turisták voltak, ki tudja. De nem tartom viccesnek azt ha valaki azt mondja, hogy nincsenek miközben vannak.


Persze tudom, hogy nagyon menő dolog eltitkolni mindent meg nem komolyan venni. De ilyen komoly dologból nem kellene gúnyt űzni. De majd ha itt is minden héten robbantás lesz meg késelés mint Svédországban akkor majd ez lesz a reakció:

- Sajnálom, mi ezt nem tudtuk.


Mint Merkel.

Mindenki mondta neki, hogy te címeres barom rossz amit csinálsz. Csak 2 év múlva esett le neki amikor már késő. -.-

2016. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Aki azt írta: Miért nem zavar engem a manipulatív stb. plakát..


Ki a franc mondta hogy nem zavar? Vagy honnan szedtétek? Én semmit nem mondtam a Fidesz plakátjairól.

2016. szept. 30. 14:22
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

"De megkérdezem, a 30-szor annyiba kerülő, manipulatív, hazug, gyűlöletkeltő kormánypropaganda miért nem zavar téged?"



A menekültek szemétségeinek eltitkolása jobb mint a gyűlöletkeltés? Mert hát a gyűlöletkeltést nagyon elítéli itt valaki.


Mellesleg ez nem hazug és nem gyűlöletkeltés, hanem az igazság. Amelyik országban amúgy sok a közel-keleti és a fekete ott szar a közbiztonság. Amúgy a kínaiakkal, a japánokkal és a koreaiakkal miért nincsenek gondok? Ellenük miért nem megy a gyűlöletkeltés? Náluk miért nincsenek No-Go Zónák? Ők miért nem robbantanak, erőszakolnak és késelnek?


Persze... a fehér ember a csúnya és gonosz.

A feka menekültek pedig a jó emberek.

Sőt mindenki rossz csak ők nem.

Az senkit nem izgat, hogy Svédországban, Németországban és Franciaországban senki se mer éjjel kimenni az utcára. Senkit nem zavar, hogy a muszlim taxis rátámad a női utasra.


És igen gondolom ami ünnepekkor történik Németországban azt is csak a fehér ember provokálta ki. Mert hát ha idegenek jönnek az országba akkor mindenkinek hozzájuk kell alkalmazkodnia. Meg a vallásukhoz. XDDD Jön egy nép aki elolvasott egy mesekönyvet és a benne lévő dolgokat valósnak éli meg, ez alapján hoznak szabályokat és idejönnek. És ha valaki nem tartja be a meselények szabályait azt fel kell robbantani.


Ilyet én is tudok.

Nem hiszel a Mosóhódban?

Most véged!!! :DD

2016. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ne foglalkozz velük. Tipikus idiotizmus. Ha szidod a kereszténységet, akkor BIZTOS, hogy iszlamista vagy.


Ha nem szereted a vanília fagyit, akkor BIZTOS, hogy mocskos csokifagyi-párti vagy.


Nem igazán adnék ilyenek véleményére.

2016. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!