Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vicces az amit az...

Szerintetek vicces az amit az MKKP (kétfarkú kutyapárt) csinál?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem gondolom annak. Nem tudom velem van-e a baj. De elég komoly dolgokból űznek gúnyt, amiből szerintem nem kellene.

2016. szept. 30. 14:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
#18:"Többször érik el az átlag járókelőt,mint a Fidesz közpénzből rendezett műsora".Ezt ugye,nem komolyan írtad? Én például,a neten hallottam először a "kampányukról",aztán persze,néha belefutottam az utcán. A kormány kampányát viszont utcai plakátokon,tv-ben,rádióban,újságokban,de most már buszokon sem lehet elkerülni.De még egy olimpiai közvetítést sem lehetett nyugodtan megnézni tőle.
2016. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
Hát,szórakoztatóbb,mint a kormányé és az igazságtartalmuk sem kevesebb.Viszont,legalább töredékébe kerül és még az sem közpénzből "megy".
2016. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
26%
Az a szomorú, hogy ma egy viccpárt az egyetlen hiteles párt MO-n. Amúgy a jobboldali csürhe is gúnyt űz a kereszténységből. "Szeresd felebarátod", "Adj enni az éhezőknek", meg ilyesmi. Rémlik?
2016. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem vicces.

Sőt, némelyik meg kifejezetten irritáló is, amikor olyan helyre ragasztgatják, ami már már a vandalizmus fogalmát is kimeríti (pl buszmegállók menetrendjére).


Je suis taxis!

2016. okt. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem. Erőltetett idióta poénjaik vannak, sokan csak azért tartják annyira viccesnek, mert kormányellenes. Számomra ugyanolyan utálatosak, mint az együtt, déká és társaik.


Je suis taxis.

2016. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
16%
Azt a szellemi mélyrepülést, ami itt megmutatkozik, nem lehet alulmúlni, mert az már alagútjárás. Meg is mutatkozik az ország állapotán. De a rózsaszín (bocsánat, narancs) körben ez sem látszik.
2016. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%
körben=ködben
2016. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem vicces, viszont siralmas, hogy van, akit ezzel az IQ-light nívóval még meg lehet szólítani. Remélem, nagyon kevés szavazópolgár van azok között, akiket ilyen mértékig elhagyott a realitásérzékük, ezért a kétfarkúak felszólítása szerint szavaz.

Legalább este 7-ig tennék félre a meghasonlott és totál hülyére vett magyar állampolgárt, aki azon sem gondolkodik el , igaz lehet-e pl. hogy " Egy átlagos magyar állampolgár több ufót lát, mint bevándorlót" !

A déli határnál élők, a Keletinél járó-kelők, a széterőszakolt és szétvert férfiak, nők és gyerekek, a médiákra figyelő pár millió magyar állampolgár tutibiztosan több illegális bevándoroltatottat látott már, mint a mélyprimitív amcsi ufós filmet...


Persze, a kétfarkúak kritikátlan hívői úgyis meggyőzhetetlenek, ha arra kérik őket a magyar honfitársaik, hogy legalább ma vegyék saját önmagukat komolyan.

Nem veszik észre, hogy érvénytelen szavazatokkal saját önmagukat is "érvénytelenítik". Azt hiszik, ufóvá válnak, pedig csak kiírják magukat az értelmes emberek sorából.

A kétfarkúak meg ennek igen nagyon örülnek , ugyanis pontosan ez a céljuk.

Ennyi.

2016. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező! Jóól gondolod: nem vicces, amit csinálnak, hanem nevetséges és szánalmas. De nem ok nélkül teszik, így egyszerűen felmérhető sok leendő választópolgárról, mennyire van képben az ország helyzetét illetően.

Ettől már csak azon választópolgárok "állapota" siralmasabb, akik képtelenek belátni, hogy a kétfarkúak minden megnyilvánulása azokat minősíti, akiknek "bejön" ez a stílus.

Azokat, akik hiszik, hogy ha egy ártatlannak tűnő tréfán jót tudnak nevetni az utcán, az egyenlő azzal, ha ugyanez a csapat képviselné őket, magyar állampolgárokat állami és politikai szintéren. Ha ezek mennének pl. Trump és Merkel elé, vagy a brüsszeli szrháziak előtt nekik kéne kiállni a "választóikért" és az országért, hát azoknak is hamar elmenne a nevethetnékük.

Nemhogy azoknak, akik már a kezdetektől átlátták, miféle szembeköpés, lealázás ez az egész gittegylet, úgy, ahogy van.

A magyar népből és Magyarországból űznek gúnyt, ráadásul eddig sikeresen. Aztán sokak felébrednek majd és rájönnek, hogy teli bilibe lóg a kezük...

Hagyni kell őket, majd ha azoknak, akik ma támogatják őket, nem lesz rájuk szükségük, akkor úgy tesznek, mintha eltűnnének a politikai élet palettájáról. Aztán 2-3 hét múlva ugyanaz a bagázs megjelenik, valami más néven és folytatják a magyarok leégetését.

Ennyi.

2017. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!