Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyellem hogy Magyar vagyok....

Szégyellem hogy Magyar vagyok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szégyellem hogy az 56'os megemlékezés egyes embereknek a sípok értelmetlen fújásáról szól, meg az "Orbán takarodj" ról. Szégyellem hogy az emberek az internetük miatt százezrével mennek utcára, az egészségügyért pedig maroknyian se. Szégyellem hogy a Blahán az ellenzéki tüntetésen több ember lobogtatott dk-s zászlót mint magyart. Szégyellem hogy az összes ünnepségünkön, akár 56os akár 48 as provokátorok mennek mindkettő, állami, és ellenzéki ünnepségre, ahol mindig verekedések vannak, és csak az aktuálpolitikáról szólnak, az igazi hősök helyett. Komolyan mondom, teljesen elegem lett. Abból hogy akárki kerül kormányra a rablás marad. Reménytelen a helyzet, szó szerint az utóbbi 18 évben az összes kormány semmin sem munkálkodott, csak azon hogy elrabolja az én és kortársaim jövőjét, a többi ember jelenét. 18 éves vagyok, egészen eddig akárhányszor felvetették hogy menjek külföldre, konokul ellenálltam, felháborítónak találtam már csak az ötletet is. Most jött el a pont, amikor szinte undorodom az országtól. Van aki ugyanígy érez?
2016. okt. 23. 23:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régóta így érzek.

Nem is baj ez. Ilyen időkben így helyes érezni.

2016. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%

Így van, Veled van a baj!

Egy Igazi Magyar minden körülmények között büszke rá, hogy Magyar, tehát Hibátlan.

2016. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
9%
Nem baj. Majd megnösz!
2016. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Aki nem ért egyet kifejtheti miért nem. Ezzel a ködös nyelvezettel hogy "majd megnösz" nem sok értelme van a kommentekésnek
2016. okt. 23. 23:32
 5/38 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=V4MNAWpNwjE

Ki ne akarna egy ilyen társadalomban élni? Amikor az 56'os ünnepségről kifelé sétáló néni megkérdezte az atv operatőrét hogy felvették-e a fütyülőket, és hogy ezért meg lesznek-e büntetve a mocskos füttyügő csürhe... :D

2016. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Hát sok mindenre nincs büszkének lenni, azzal kapcsolatban, hogy magyar vagy. Én is csak említésként mondom ha kérdezik, Ausztriában, hogy honnan valósi vagyok, akkor elmondom, hogy hát magyar, de nem vagyok büszke rá, nem is szégyellem tehát így semleges dolog.

És amúgy ne is arra próbálj törekedni, hogy büszke lehess a származásodra, törekedj arra, hogy te mit értél el az életben személyesen. Nekem lassan már annyi szakmai tapasztalatom lesz, hogy Svájcból is kapom már az állás ajánlatokat, és ez tölt el büszkeséggel, nem a származásom. Csak a vesztesek, proletárok büszkélkednek azzal, hogy ők milyen jó országba születtek. A nyertesek pedig azzal dicsekednek, hogy ők mit értek el, és ők hová jutottak az életben.

2016. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%

"Szégyellem hogy az 56'os megemlékezés egyes embereknek a sípok értelmetlen fújásáról szól, meg az "Orbán takarodj" ról."


Ugye szégyellted magad 10 éve is, amikor ünneplés címén szétverték a várost huligánok, és kifütyülték nemcsak a min.elnököt (Gyurcsányt), de többek között Kosáry Domonkost az Akadémia akkori elnökét is? Csak azért, mert merészelt együtt ünnepelni az ország akkori min.elnökével.

Sólyom meg mondvacsinált okkal távol maradt.

2016. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

Kifejtést kérsz? Tessék.

Én szégyenlem, hogy ezt szégyelled. Azt kellene szégyellned, hogy nem teszel semmit. Hagyod, hogy Orbán magyarnak nevezze magát, téged pedig idegenszívűnek. Igen, ezt lehet szégyellni.

2016. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Mit tegyek kedves utolsó? Te mit teszel?
2016. okt. 23. 23:58
 10/38 anonim ***** válasza:

Akkor viszont 3.hsz. nagyon telibe trafált. :DDD


Semmit se látsz az összefüggésekből, csak károgsz, és értelmi fogyatékosnak nevezed azt, aki meglát bizonyos összefüggéseket és nem fekete-fehér neki a magyar politika.

Menj a Fideszbe, ott tárt karokkal várják azt, aki nem gondolkodik, csak mantrázza, amit a szájába adnak!

2016. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!