Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyellem hogy Magyar vagyok....

Szégyellem hogy Magyar vagyok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szégyellem hogy az 56'os megemlékezés egyes embereknek a sípok értelmetlen fújásáról szól, meg az "Orbán takarodj" ról. Szégyellem hogy az emberek az internetük miatt százezrével mennek utcára, az egészségügyért pedig maroknyian se. Szégyellem hogy a Blahán az ellenzéki tüntetésen több ember lobogtatott dk-s zászlót mint magyart. Szégyellem hogy az összes ünnepségünkön, akár 56os akár 48 as provokátorok mennek mindkettő, állami, és ellenzéki ünnepségre, ahol mindig verekedések vannak, és csak az aktuálpolitikáról szólnak, az igazi hősök helyett. Komolyan mondom, teljesen elegem lett. Abból hogy akárki kerül kormányra a rablás marad. Reménytelen a helyzet, szó szerint az utóbbi 18 évben az összes kormány semmin sem munkálkodott, csak azon hogy elrabolja az én és kortársaim jövőjét, a többi ember jelenét. 18 éves vagyok, egészen eddig akárhányszor felvetették hogy menjek külföldre, konokul ellenálltam, felháborítónak találtam már csak az ötletet is. Most jött el a pont, amikor szinte undorodom az országtól. Van aki ugyanígy érez?
2016. okt. 23. 23:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Diák vagy?
2016. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
65%
akikről beszélsz, azok a kis létszámú hangadók csoportja. ők látszanak a tévében, őket veszik fel amikor nem tudnak viselkedni. de nem szabad elfelejteni, hogy ezek mellett ott van több millió magyar, országon belül és kívül is, akik tisztességesen végighallgatják az ünnepséget, vagy csak méltón emlékeznek az 56-os eseményekre akár a tévé előtt is.
2016. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon helyesen szégyelled. Én is szégyelném magam, ha az lennék.
2016. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
28%

'Egy Igazi Magyar minden körülmények között büszke rá, hogy Magyar, tehát Hibátlan.'


Ezt a hibátlan jelzőt egy kicsit fejtsd ki, ha lehet :)

Attól, hogy magyar vagyok, nem vagyok hibátlan. Vagy nem ugyanúgy értelmezünk.

2016. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
12%

"akik tisztességesen végighallgatják az ünnepséget, vagy csak méltón emlékeznek az 56-os eseményekre akár a tévé előtt is."

Vajon ezt mondtad 2006-ban is? 56-osok forognak a sírjukban amikor ilyen Orbán félék tartanak megemlékezést.

2016. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Kérdezték, igen diák vagyok. Goldmund, nem tudom honnan gondolod de nem vagyok fideszes. Attól hogy 8 évesen nem érdekelt hogy focihuligánok és későbbi jobbikosok szétverik a tv székházat és szánalmasnak tartom a sípolókat egy nemzeti ünnepen attól még nem leszek automatikusan fideszes. És még én nem látom meg az összefüggéseket
2016. okt. 24. 00:40
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te magad megválaszoltad a felvetésed:


"Komolyan mondom, teljesen elegem lett. Abból hogy akárki kerül kormányra a rablás marad. Reménytelen a helyzet, szó szerint az utóbbi 18 évben az összes kormány semmin sem munkálkodott, csak azon hogy elrabolja az én és kortársaim jövőjét, a többi ember jelenét."


Nekik is ebből van elegük. 10 éve autót és TV-székházat gyújtogattak, majd kikérték a csőcselék jelzőt.

Most mások a legenyhébb társadalmi ellenállásért sorosbérencezést, és verést kapnak a jelenlegi rendszer vak híveitől.


Szégyelld Gyurcsányt, Orbánt meg azt a 3 millió birkát akiket ezek leghülyítenek.

De ne azt aki kifejti, hogy a töke tele ezzel a maffiával is. Nem mindenki DK-s akiknek nem tetszik viktátor.

2016. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

17#, "56-osok forognak a sírjukban amikor ilyen Orbán félék tartanak megemlékezést."


Már nem azért, de az 56'os felkelés a kommunisták, azaz a bal oldal ellen történt. OV meg pont nem ott játszik, az 56'osok max akkor foroghatnak a sírjukban amikor azoknak a jogutódaik helyeznek koszorút a sírjaikra akik kivégezték őket, akik lefolytatták a koncepciós pereket.

Ugye tudod hogy GYF annak az Apró Antalnak a villájában lakik aki 56'ban "fasiszta csőcseléknek" nevezte a felkelőket, majd személyesen felügyelte Nagy Imre koncepciós perét?


Az rendben van hogy sík hülye vagy és nem tudod miről beszélsz, de jobb ilyen esetben csendben maradni.

2016. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
36%
..és nem azért lakik ott mert megtetszett neki és megvette, hanem mert Apró unokája, Dobrev Klára, GyF felesége. Csak hogy az ideológiai összhang meglegyen.
2016. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%
"Már nem azért, de az '56-os felkelés a kommunisták, azaz a bal oldal ellen történt". Azért ez így, nem teljesen igaz.
2016. okt. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!