Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyellem hogy Magyar vagyok....

Szégyellem hogy Magyar vagyok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szégyellem hogy az 56'os megemlékezés egyes embereknek a sípok értelmetlen fújásáról szól, meg az "Orbán takarodj" ról. Szégyellem hogy az emberek az internetük miatt százezrével mennek utcára, az egészségügyért pedig maroknyian se. Szégyellem hogy a Blahán az ellenzéki tüntetésen több ember lobogtatott dk-s zászlót mint magyart. Szégyellem hogy az összes ünnepségünkön, akár 56os akár 48 as provokátorok mennek mindkettő, állami, és ellenzéki ünnepségre, ahol mindig verekedések vannak, és csak az aktuálpolitikáról szólnak, az igazi hősök helyett. Komolyan mondom, teljesen elegem lett. Abból hogy akárki kerül kormányra a rablás marad. Reménytelen a helyzet, szó szerint az utóbbi 18 évben az összes kormány semmin sem munkálkodott, csak azon hogy elrabolja az én és kortársaim jövőjét, a többi ember jelenét. 18 éves vagyok, egészen eddig akárhányszor felvetették hogy menjek külföldre, konokul ellenálltam, felháborítónak találtam már csak az ötletet is. Most jött el a pont, amikor szinte undorodom az országtól. Van aki ugyanígy érez?
2016. okt. 23. 23:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért estek neki páran a kérdezőnek. Aki vette a fáradtságot és elolvasta a kérdés alatti sorait, abból nehezen olvashatta ki azt, hogy bármely "oldalt" támadná, vagy védené. Arról meg nem tehet, hogy még csak 18 éves és most szembesül igazán azzal, hogy mit "jelent" Magyarországon a nemzeti ünnep.
2016. okt. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy Digo.

Attól hogy valaki még kikiáltja magát nemzeti jobboldalinak attól még nem lesz az. Orbán is ugyan azokkal a technikákkal uralkodik mint anno Kádár, rezsicsökkentés, bomladozó nyugat és a többi baromság. Mondhatni csak papíron jobboldaliak. Ugyan úgy eltitkolják az ügynöklistát, ugyan úgy falaznak a volt komcsiknak, a strómanjaik ugyan úgy a nép kárán gazdagodtak meg.

Azt pedig hogy mennyire le vagy butítva jól mutatja hogy szerinted az 56' a baloldal ellen volt. Ilyen hülyeségeket azért ne beszélj már. Itt nem jobb és baloldalról van szó, hanem a demokráciáról, az emberek jogairól és a társadalom működéséről. A gond csak ezzel az hogy a jelenlegi politika hasonló irányba halad mint amit anno kellett átélniük az embereknek, csak most ehhez drukkol is 3 millió ember.

https://www.youtube.com/watch?v=zukJss9wi2k

56-ról pedig tájékozódj kicsit mielőtt nagymagyarnak hiszed magad attól hogy egy diktatúrába belevezeted az országot a "jobboldaliságoddal".

2016. okt. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Te szégyellsz olyat amiről nem tehetsz. Szerinted ki a fsszal lenne? XD
2016. okt. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%

24#, Itt nyilvánosan ígérem, nem fogom semmilyen diktatúrába "belevezetni az országot" a jobboldaliságommal! :DD


Amúgy meg rohadtul nem OV-ről szólt a hsz-em, ez nem tudom mennyire tűnt fel neked, úgy látom semennyire.

GyF és a mai baloldal meg teljes mértékben minden megmozdulásával azt az ideológiát képviseli mint az akkori rezsim, miért is tenne mást, hisz jogutódai.

2016. okt. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Látom hogy nem Orbánról szól hanem Gyurcsányról, megszállott vagy vele kapcsolatban ahogy látom. Mondjuk arra a részre nem reagáltál hogy a jelenlegi rendszer mivel is jobb mint ami Gyurcsány alatt volt.

56 meggyalázása ami itthon folyik, ők nem egy illiberális országért adták az életüket hanem a demokráciáért amit most nagy erőkkel igyekeznek leépíteni. Sok ostoba ember éljenzi ahogy sorra vásárolják fel állami pénzen az összes nagyobb médiumot, origo, tv2, közpénzzel tömik a kormánypropagandát nyomató médiákat, aki nem áll be bólogatni az csődbe megy, vagy csődbe viszik, de megéri mert krumpli, meg elmútnyócév. Orbánnak csak a tavalyi beszédét hallgattam meg, de az sem a megemlékezésről szólt hanem az agymosásról, többet beszélt az illiberális álmairól mint az 56-osokról, gondolom ez idén sem volt másképp.


[link]

[link]

2016. okt. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Mondjuk arra a részre nem reagáltál hogy a jelenlegi rendszer mivel is jobb mint ami Gyurcsány alatt volt."


Hát most már minden Nemzeti Magyar Nemzeti Keresztyén Magyar! Meg még Nemzeti is, azt se felejtsük el!

2016. okt. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
30%

Mért sźégyelnéd magad? Te is sípoltál?

Aki sípol nem szégyenkezik ne félj.inkább sípol.

És milyen rendes higgadt emberek elvégre drága felmenőik még lövettek.igazán örülhetünk,ezek már igazi demokraták akik belátták elődeik hibáit,ezért csak sípolnak.

Több a balos mint a magyar?hát persze!

Gondolj utána

Semmirekellők sok szabadidővel,erős mediaháttérrel itthon és nyugaton egyaránt.

Nekem családom van,munkahelyem minimális szabadidőm.ez a jobber átlag.nem kockáztathatok egy eljárást.

Egy balos ellen nem léphet fel a rendőrség mert annak rossz a sajtója meg aztán úgyis jönnek a jogvédők a föld alól is úgyhogy ertelme sincsen.

2016. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Szégyellem hogy az 56'os megemlékezés egyes embereknek a sípok értelmetlen fújásáról szól, meg az "Orbán takarodj" ról. "


És 2006. október 23 miről szólt? A vandalizmusról meg a "Gyurcsány takarodj!"-ról. Na én meg akkor szégyenkedtem, képzeld. Itt volt a sok külföldi sajtó, az amerikai elnök, meg egy csomó követ és több Árpád sávos zászló volt a levegőben, mint magyar, meg gyújtogatott, meg rombolt a "békésen tüntető" nép. Na én meg akkor szégyelltem magam kérdező.

2016. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem tudom őszintén kérdezted-e, mit tegyél. Azért elmondom.

Mindenekelőtt tanulj, hogy széles látóköröd legyen, hogy átlásd az összefüggéseket, hogy ne legyél kénytelen bárkinek bármit elhinni. Hidd el, az nagyon nem kevés. Sokan képtelenek rá. Az iskolában hallgasd végig a tanárodat és kérdezz értelmesen. Ne légy agresszív, mert az a gyávák és buták fegyvere. Légy toleráns, mert a világ más nézőpontból is értelmes és szép lehet. Megismerni inkább érdemes, mint gyűlölni.

Ne tűrd, hogy megalázzanak. Ez azt jelenti, mérd fel a helyzetet (nagyon nem egyszerű ez), és reagálj annak megfelelően. Ha az a hatásosabb, kérd ki magadnak. Ha az, hogy elmagyarázod a helyzetet, tedd azt, ha pedig az, hogy szó nélkül távozol, akkor helyesen jártál el. Mindig azt nézd, milyen cselekvés felel meg a célnak, ne azt, mitől nő az egód. Ez a legnehezebb. Bizonyos szín alatt nem is lehetséges. Ha még a tanulás mellett mard energiád, keress egy szimpatikus társaságot és tanulj ott is. Mindent, tudományt, erkölcsöt, politikát. A diktátoroktól és otromba emberektől ez véd meg. Hogy mindig tudod a helyes viselkedést.

Én egyedül kevés vagyok a helyzet megváltoztatására. Ezért az a célom, hogy sokan legyünk. A fő ellenfelem nem Orbán, hanem akiket meghülyít. Miért? Mert Orbán maximum az életemet tudja elvenni (amitől szimplán gyilkos lesz), a méltóságomat nem. De ha sok megbolondított gyűlölködőnek sikerül elmagyaráznom, hogy át van verve, akkor már elértem a célom. Ezen az oldalon eggyel több, ott eggyel kevesebb. Ezért írok. Ezért nem érdekel, hogy olyanok, akik fel sem fogják, miről írtam, habzó szájjal nyomják a piros kezet. Ennyire képesek. Már csak ennyire. Én állok nyerésre. Menjünk egyfelé. Húzzuk együtt az evezőt. Ez a jövő. A tiéd ígéretesebb. De csak ha teszel érte, értelmesen.


Így első nekifutásból nagyjából ennyi. Hidd el, soká kitart ez a muníció.

2016. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

'Veled te büdös korcs. Olyan kiváló nép mint a magyar nincs mégegy a világon.'


Aki nem képes normális megnyilvánulásra, az minek ír ide?

A magyar nép találta fel a spanyolviaszt, ők a felsőbbrendű árja faj hozzáállástól pedig lassan kiütést kapok.

2016. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!