Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik büszkék erre az országra...

Akik büszkék erre az országra és nemzetre, azok tulajdonképpen mire büszkék?

Figyelt kérdés

Én ebben az országban a korrupciót, a lopást, csalást, hazudozást látom és nem csak az elittől, hanem az átlag embertől is. Sok a negatív gondolat, a panaszkodás, a feudális rendszer még mind a mai napig virágzik ebben az országban.


Komolyan nem értem, hogy ebbe mit lehet szeretni.


Lehet zsidózni, meg komcsizni, meg hazaárulózni, nem igazán érdekel.


2016. nov. 26. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"Komolyan nem értem, hogy ebben mit lehet szeretni.". Érteni, én sem értem. Mégis még mindig szeretek itt élni, magyarok között. Hozzáteszem: soha nem éltem más országban, de nem is tervezem. És a félreértések elkerülése végett: még csak nem is tartozom a "nemzeti érzelműnek" nevezett oldalhoz.
2016. nov. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

az őseimre, a nyelvemre, a kultúránkra vagyok büszke


viszont szégyenlem ezt a jelenlegi korrupt rendszert és mélyen szégyenlem hogy a jövőnk tehát a fiatal generációt kiüldözte a kormány külföldre, mocskos haszonszerzésük céljából


remélem még büszke lehetek arra is amikor ezeket a korrupt kapzsi elemeket budaitól a pesti hídfőig felkötik a lánchíd aljára és majd leesnek ha az oszló tetemüket a nyári napsugár megérlelve lefújja a szél


sajnos csak az őseimre lehetek büszke a jövőre nem

2016. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akik értelmes érveket tudtak felhozni, azoknak köszönöm a választ, a szánalmas személyeskedők, engem támadóknak meg több agyat kívánok. Kifejteni nem tudtak egy álláspontot sem, csak engem támadni. Komoly vitakultúra van Magyarországon, erre aztán büszkének lehet lenni. Az emberek értelmi szintjére meg különösen.
2016. nov. 27. 17:01
 14/19 anonim ***** válasza:

"Komoly vitakultúra van Magyarországon, erre aztán büszkének lehet lenni. Az emberek értelmi szintjére meg különösen."


Mondja az, aki ezt fejti ki a kérdése részletezésében:


"Lehet zsidózni, meg komcsizni, meg hazaárulózni, nem igazán érdekel."


Mondom én, mi a baj ebben az országban: te és a hozzád hasonlók.

2016. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jajj tipikus buta kisgyerek.


Olvasgass néhány kérdést és választ ezen az oldalon, meg fogod érteni, hogy miért írtam oda.

Túl sok a primitív, magadfajta ember az országban, akinek annyit vitakultúrája van, mint egy hangyának. Nem a személyeskedő hülyeségre és sértegetésre voltam kíváncsi, hanem érvekre. Az a durva, hogy szöveget sem tudsz értelmezni, gondolom olvasni is kutyafuttában szoktál, tesco újságot legfeljebb. Ezért nem tudod mi az az értő olvasás.


Az utolsó sor értelme nagyon egyszerű, ha nem tudsz a sorok között olvasni:

Nem a személyeskedő kommentek érdekelnek, mert ezen az oldalon sok van. Valaki feltesz egy kérdést, és jön a sok nyomorék a zsidózással, meg komcsizással. Mintha egyes kérdések kitárgyalása bűn lenne.


Az a durva, hogy az ilyen embereket rángatják kötélen a politikusok. Elég neked 3 plakát a bevándorlókról, meg a közmédia agymosása és már rohansz is ki az utcára migráncsozni. Tipikus primitív. Az a baj, hogy lassan annyi ember vándorol ki, hogy csak a hülyék maradnak itt, látszik is.

2016. nov. 27. 18:07
 16/19 A kérdező kommentje:

"nem szeretem a kommunistákat, a liberális"


Ez különösen tetszett. Azt sem tudod mi az a liberalizmus, meg ki az a liberális. Fogalmazd már meg kérlek. :DDD 3 összetett mondatot képtelen lennél leírni.

2016. nov. 27. 18:08
 17/19 anonim ***** válasza:

"Valaki feltesz egy kérdést, és jön a sok nyomorék a zsidózással, meg komcsizással."


Te már a kérdésedben zsidóztál és kommunistáztál, azelőtt míg bárki egy mondatot hozzászólt volna.


És még te jössz vitakultúrával.


Ja igen: na ez a jellemző liberális magatartás.


Negatív gondolatokra panaszkodsz, holott már a kérdésedben kizárólag negatív - e jelen vitában még el sem hangzott - dolgokra utalsz.


És folyamatosan személyeskedsz.

2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Fogalmazd már meg kérlek. :DDD 3 összetett mondatot képtelen lennél leírni."


Aztán kinek a .aszavége vagy, hogy itt vizsgáztatni akarsz,

2016. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

" a szánalmas személyeskedők, engem támadóknak meg több agyat kívánok. Kifejteni nem tudtak egy álláspontot sem, csak engem támadni. Komoly vitakultúra van Magyarországon, erre aztán büszkének lehet lenni. Az emberek értelmi szintjére meg különösen."


Élen veled van a béka hátsója alatt a színvonal te kis butus proletár! :P


El lehet menni, megmondta a főbohóc vezéred is. :)


Amúgy is minek érvek a hozzád hasonló beszűkült agyú hungarofóboknak, amikor csak a magatokét fújjátok. :D

2016. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!