Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok Jobbik+MSZP+DK...

Ti szavaznátok Jobbik+MSZP+DK összefogásra?

Figyelt kérdés

Én igen. Túl kell lépni az ilyen kis piti dolgokon: "én mszp-s vagyok ezért nem szavazok a szélsőjobbra", ez ugyanígy igaz a másik oldalra is! 2014-ben a Jobbikra szavaztam, azelőtt még nem szavazhattam, most az Összefogásra szavaznék. Szembeköpöm ezzel magam? Nem. Másik pártra szavaznék most? Igen. És akkor mivan?

Arra szavazok, amit jónak látok. Ha a Fideszre szavazok pl. attól még nem leszek Fideszes. Túl kéne lépni ezen az óvodás szinten. Ha én a Tesco-ba járok bevásárolni, másik nap átmegyek a Lidl-be, attól én még nem leszek áruló, és nem köpöm magamat szembe.

A Fidesz-el az a bajom, hogy bebetonozza magát, 46%-al lett 2/3-ada, már a csapból is folyó hülyítő propagandájáról nem is beszélve.


A 2-3%-os gazdasági növekedés pedig siker??? Ausztriának lehet az, 4-szer annyi gdp-vel, mint a miénk. Mivel vagyunk mi kevesebbek, butábbak a labancoknál? A gazdaságunk a 14-edik legösszetettebb, évi 30 ezer milliárd forintos exportunk van. Nem kéne álomnak lennie a felzárkózásnak, csak újjá kellene építeni a demokráciát, ami nem azzal egyenlő, hogy a menekült politikánkat is meg kellene változtatni.


2017. jan. 10. 10:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
5%

"Túl kell lépni az ilyen kis piti dolgokon: "én mszp-s vagyok ezért nem szavazok a szélsőjobbra","


A szálasira is szavaznál orbán leváltása érdekében?

Nekem "megjavult" náci sem kell, még akkor sem ha új pártot alapítani.


Egy "ballibber"

2017. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
*alapítana
2017. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként is tele a bugyra minden szabad és gondolkodó embernek ezzel a bandával, nem éri ez már meg kormányon a '18-at, hidd el nekem...
2017. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Pofátlan, népnyúzó, g.-k
2017. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emőke, van még trágárság a tarsolyodban?
2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Egy hónap vagy három hét totális polgári engedetlenség, csak a maréknyi fidesz hívő dolgoznak tovább éhbérért, meg amit nagyon muszáj, például betegellátást fönntartani.

Kíváncsi lennék nem kellene-e a végén távoznia viktorkának.

Ez egyszerűbb mint nácikkal lepaktálni nem?

2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
marha egyszerű - de milyen "nácikról" locsogsz-fecsegsz? nem ismerek ilyet - csak hogy rágalmazásképp valakikre mondják. Az pedig nem ugyanaz.
2017. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy tök mindegy lenne hogy miért mondják róluk, de ez a "róluk kialakult kép" része.

Gyurcsányra is mondják hogy maga az Ördög, pedig ov-hoz képest Greeanpeace és Vöröskereszt aktivista, Teréz Anya rendjéből...

2017. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Amúgy tök mindegy lenne hogy miért mondják róluk, de ez a "róluk kialakult kép" része - szólt Emőke a napkeleti bölcs, az igazság bajnoka.
2017. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
A rágalmazás büntetendő.
2017. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!