Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs elegetek a panaszkodásból?

Nincs elegetek a panaszkodásból?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van, mindenhol hülyeségeket kell hallgatni az emberektől és mindenért a kormány a hibás.

Szerintem nincs semmi probléma a Fidesszel, azért mert nem törődöm vele különösebben és élem a saját életem.

Ehelyett bármerre nézek mindenki csak szidja és őket okolja. A bérek adója nem változott egy jó ideje, mások adója és áfája csökkent.

Az nektek miért fáj, ha olyanok kapnak egy "mutyi feladatot", akik már kaptak és sok pénzt raktak el érte. Viszont ti valószínűleg nem is pályáztatok.

Erről egy sort panaszkodtok, meg a stadionok és egészségügy ellentéte. Nekem van Tb-m kivették a vakbelemet, nem haltam bele, Anyámat műtötték, nem halt bele, fogamat betömték és nem kellett érte semmit fizetnem. Ennél több mi kellene? Havi 100k a semmiért?

Illetve Mo-t hogy meritek össze hasonlítani Német országgal vagy Angliával? Mintha nem tudnátok a különbséget Nyugat és Kelet között. Miért nem látok olyat, h mennyivel jobb Romániába dolgozni, Bulgáriába mennyivel többet keresnek. Az igényeink a nagyok, mert nem tud vissza emlékezni semmire, amikor még semmink sem volt??



2017. jan. 21. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
De, nekem már az is nagyon kiakasztó volt, amikor mindenért a Gyúúúcsány meg az MSZP volt a hibás.
2017. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Így van!

"Nem a zsömle kicsi, hanem a pofátok nagy, elvtárs!"

2017. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Te most például panaszkodsz a panaszkodókra.


"Szerintem nincs semmi probléma a Fidesszel, azért mert nem törődöm vele különösebben és élem a saját életem."

Elég szomorú.


"Az nektek miért fáj, ha olyanok kapnak egy "mutyi feladatot", akik már kaptak és sok pénzt raktak el érte. Viszont ti valószínűleg nem is pályáztatok."

Bocs, nekem nem ad kölcsön a kormány bankja pármilliárdot puszira :-D


"Nekem van Tb-m kivették a vakbelemet, nem haltam bele, Anyámat műtötték, nem halt bele, fogamat betömték és nem kellett érte semmit fizetnem. Ennél több mi kellene?"

Jah, gondolom hónapos esetleg éves várólista után. Hát na, az meg kit érdekel, hogy valaki odáig se húzza.

2017. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem haltál bele, meg az anyád se halt bele. Hát kell ennél több? Bőven elég, ha nem hal bele, aszt akkor már minden rendben van, semmi gond nincsen.
2017. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Érdekes, ők meg belehaltak.

De hát mit számít, ez csak lipsi blabla.

Érdekes, amikor MSZP-kormány alatt kihűlt 3 ember, akkor ugyanezek az emberek már panaszkodtak, hogy milyen elcseszett ez az MSZP-s rendszer...

2017. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
1 héten belül megműtötték anyám lábát, nem életmentő műtét volt és egyedül a röntgenre kellett várni pár órát. A vakbelet meg 1 órán belül, mert begyulladt. Panaszkodni a panaszkodásra jó :D felfogtátok a lényeget.
2017. jan. 22. 00:17
 7/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki hajléktalan azt a kormány próbálja megoldani, a kereteken belül. Viszont nézzük azt is, h te hány hajléktalant engedtél be a házadba? Rajtuk tudtál volna te is segíteni egyetlen 2 nm-ernyi meleg hellyel. Ez nem a kormány hibája, hanem az embereké, de ők - mint én - mossuk kezünket. Illetve nézzük a FEJLETT Amerikát, ott csak New Yorkban kb 8 millióan élnek és 2* annyi hajléktalan van mint itthon és ha jön a hideg ott szerinted senki nem fagy meg??
2017. jan. 22. 00:24
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Ne is törődj velük kérdező! Mi rendes emberek mind tudjuk, hogy mindenki annyit ér, amennyije van és amennyire tökös leginy.

Aki nem tud magának eleget összetúrni és kaparni, az annyit is ér! Az dögöljön meg, mert nem eléggé életrevaló, mint ezek a panaszkodó férgek! Már rég ki kellett volna őket irtani, hogy tiszta, valóban Nemzeti Magyarországon éljünk és csak tökös leginyek legyenek itt, akik alkalmasak a felsőbbrendű életre!!

2017. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A haveroknak adott állami pénzekkel csak az a baj, hogy abból az adóból fizetik ki túlszámlázott tételeket amit az én fizetésemből vonnak le illetve áfa és jövedéki adó formájában fizetek be a költségvetésbe a megvásárolt termékek után.

Ha egy munka piaci értéke 1 millió forint, akkor az állam ne fizessen érte másfél milliót.

2017. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
#6: Akkor ti, szerencsések voltatok. "Tedd össze kezed- lábad". Sokan meg nem és ezért panaszkodnak az egészségügyre.
2017. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!