Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs elegetek a panaszkodásból?

Nincs elegetek a panaszkodásból?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van, mindenhol hülyeségeket kell hallgatni az emberektől és mindenért a kormány a hibás.

Szerintem nincs semmi probléma a Fidesszel, azért mert nem törődöm vele különösebben és élem a saját életem.

Ehelyett bármerre nézek mindenki csak szidja és őket okolja. A bérek adója nem változott egy jó ideje, mások adója és áfája csökkent.

Az nektek miért fáj, ha olyanok kapnak egy "mutyi feladatot", akik már kaptak és sok pénzt raktak el érte. Viszont ti valószínűleg nem is pályáztatok.

Erről egy sort panaszkodtok, meg a stadionok és egészségügy ellentéte. Nekem van Tb-m kivették a vakbelemet, nem haltam bele, Anyámat műtötték, nem halt bele, fogamat betömték és nem kellett érte semmit fizetnem. Ennél több mi kellene? Havi 100k a semmiért?

Illetve Mo-t hogy meritek össze hasonlítani Német országgal vagy Angliával? Mintha nem tudnátok a különbséget Nyugat és Kelet között. Miért nem látok olyat, h mennyivel jobb Romániába dolgozni, Bulgáriába mennyivel többet keresnek. Az igényeink a nagyok, mert nem tud vissza emlékezni semmire, amikor még semmink sem volt??



2017. jan. 21. 23:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondom, mert van akinek nem úgy hozta a sors és emiatt került az utcára. Illetve én is kerülhetek még oda, mert nekem is van hitelem, szerencsére már nem deviza alapú és ugyan annyi mint amit 3 éve felvettem, de az is a kormány hibája, h a bankok szemetek. :D Én csak megérteni szeretném, hogy miért nem jó nekünk a jelenlegi kormány? Én nem érzem magamon, h szükségem lenne a kormány segítségére. Jó a stadionokat nem igazán értem, mert az évi 2 meccsre, amire kimegyek max pár 100-an jönnek össze, nekik meg elég sok hely van. Olimpiával sincs semmi problémám, ha lesz akkor igen is felfogok utazni Csongrád megyéből megnézni a kajakosainkat és az úszóinkat, mert ők megérdemelnék, hogy hazai pályán játszhassanak. Viszont a szarkazmust felfogtam, de nem igazán izgat, mert nincs semmi értelme. Elvtárs vagyok és egy Fideszes, de 2006-ban még az mszpre szavaztam, ha jól emlékszem.
2017. jan. 22. 00:42
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

# 11/11 Időpont ma 00:42


Ha szeretnéd megérti mi a baj a fidesszel, akkor arról le kell mondanod, hogy "nem törődöm vele különösebben és élem a saját életem."


VAgy ez vagy az.

De kezdetnek én kezdeném azzal az undorító neokomcsi patkány beszédstílussal és pökhendiséggel, amit talán még rákosi sem engedett meg magának a néppel szemben. Undorító. Gondolom nem éltél sokat az előző rendszerben, hogy tudd, mennyire ugyanaz jön tőlük is, csak még egy fokkal hányingerkeltőbben.

2017. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
Én inkább azt bírom, mikor olyan külföldi országokhoz hasonlítják Magyarországot, ahol még nem is jártak, de hallották egy ismerőstől, hogy annak az ismerőse mondta, hogy egy ismerőse tudja, hogy ott mi hogy megy és mennyivel jobb. Vagy még jobb, mikor olvasták a neten. Aztán az ember, aki meg mondjuk épp ott él, vagy élt már huzamosabb ideig csak fogja a fejét a sok baromságon, amit összehordanak, hogy mer' ott minden mennyivel jobb és főként olcsóbb.
2017. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
12# de a beszédstílusodból ítélve te se éltél sokat más rendszerben. Gondolom amit most ide összeírtál azt is hallottad valakitől, meg olvastad az interneten, hogy úgy volt és "pfujjajúristenazannyát"
2017. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%
De nekem már elegem van a panaszkodásból a 62 és 66 %-os non stop ezt műveli. Biztos jól fizet. Nem tudom hol lehet ilyenre jelentkezni a Dk-nál? Nekem is jól jönne egy kis mellékes. Kell utána adózni?
2017. jan. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
Van ám kultúra
2017. jan. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez csak lipsibolsi blabla!
2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

De, nagyon elegem van belőle. meg a másokra mutogatásból is.


[link]

2017. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 kovpet ***** válasza:

"Szerintem nincs semmi probléma a Fidesszel, azért mert nem törődöm vele"


Strucc vagy?


"áfája csökkent"


A boltok is kinyitottak vasárnap. Köszi.



"Az nektek miért fáj, ha olyanok kapnak egy "mutyi feladatot", akik már kaptak és sok pénzt raktak el érte. "


Mert az én pénzemből megy a dolog.


De ugye te troll vagy?

2017. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Muráti Emőke ***** válasza:
52%

"Viszont nézzük azt is, h te hány hajléktalant engedtél be a házadba? Rajtuk tudtál volna te is segíteni egyetlen 2 nm-ernyi meleg hellyel. Ez nem a kormány hibája, hanem az embereké, de ők - mint én - mossuk kezünket. "


Hogy lehetsz ilyen idióta?

A hajléktalant nem neked vagy nekem kell beengedni a házunkba/lakásunkba, hanem biztosítani neki a feltételeket hogy ki tudjon kerülni a göndörből, nem?


Úgy fogalmazok inkább: Ez a kormány hibája nem a NÉPÉ de ők(!!!) mossák a kezeiket!!!


Egyébként, ha valaki egy ország vezetésére szánta el magát az igenis foglalkozni KÖTELES az ország és benne a NÉP problémáival. Amennyiben mint ezek, csak lopni csalni rombolni fosztogatni akar, azt megteheti egy sima vezérigazgató székben is!

2017. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!