Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik demokrata párt?

A Jobbik demokrata párt?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha a Jobbiknak lenne 2/3-a?

Szerintem hasonló lenne, mint a Szálasi időszakban. Az emberi jogok biztonságban lennének? A párt tekintélyuralmi rendszert alakítana ki, és bebetonozná a hatalmát? Könyékig belenyúlnának az életünkbe (hit, család, szabadság)?



2012. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
52%
Egyet értek, a Jobbik egy diktatúrista párt. Mielőtt valaki azzal jön, hogy demokráciákban nem választhatnak meg olyan politikai erőket, amik diktatúrává változtatnák az országot, azokkal közlöm, hogy Hitlert is demokratikusan választották meg.
2012. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%

A jobbik a demokratikus elveket gyengének, liberális kényszernek tartja!

Valóban ha 2/3-aduk lenne akkor az emberi jogoknak annyi lenne!

De a polgárháború, kitelepítések is elég erősen szerepelnek a jobbikosok lehetséges eszközei között!


Hitlerrel már tettünk egy kisérletet hogy mit csinálna ha hatalomra kerülne!

Kell nekünk még pár próba?

2012. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Szerintem is a béke egyik kulcsa az, hogy szélsőségeseket ne engedjünk a hatalom közelébe.
2012. aug. 7. 20:58
 4/45 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem 2014-ben az MSZP-re kéne szavaznunk, mert a Fidesz is kezd a szélsőségek felé hajlani, az MSZP-sek pedig valódi demokraták. 2002-2010 között egyszersem kellett diktatúrává válástól rettegnünk, Magyarország egyre európaiasabb lett, nempedig félázsiai.
2012. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
48%

Nem ártana elolvasni a Jobbik programját, mielőtt kijelentjük, hogy fel akarnák számolni a demokráciát, meg ilyen-olyan diktatúrát vezetnének be.

Nem vagyok Jobbik-szimpatizáns, de szánalmas ez a sok proli, aki a Népszabit meg az Indexet tekinti szentírásnak, és egy kicsit sem érdekli őket a valóság, csak a jó öreg csámcsogós szoci propaganda.

2012. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Mert a Barikádot kéne olvasnunk?
2012. aug. 7. 21:02
 7/45 anonim ***** válasza:
14%
#4 - ha a külső adósságállomány drasztikus növekedése az európaiság jellemzője, akkor valóban az MSZP a legeurópaibb párt jelenleg Magyarországon.
2012. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
62%
Tekintélyuralom nem lenne, mert nincs igazi vezéregyéniségük, de az biztos, hogy a Fidesz kétharmada kismiska lenne egy Jobbik kétharmad mellett (de még egy Jobbik abszolút többség mellett is).
2012. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Maga az adósság nem probléma, a japánoknak, németeknek is sok van, mégis jól élnek.
2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%
#4: A Jobbik programja szentírás? Mutass már nekem egy pártot, amelyik a választási programját hajtotta végre!
2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!