Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik demokrata párt?

A Jobbik demokrata párt?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha a Jobbiknak lenne 2/3-a?

Szerintem hasonló lenne, mint a Szálasi időszakban. Az emberi jogok biztonságban lennének? A párt tekintélyuralmi rendszert alakítana ki, és bebetonozná a hatalmát? Könyékig belenyúlnának az életünkbe (hit, család, szabadság)?



2012. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
54%
Keresöbe találsz róla,évek óta megrendezik.A fellépök közt csupa nagymagyar zenekarok abból a fajtából amiböl ha egyet hallottál hallottál mindent.Kárpátia,Parázsló hamvak,ilyesmik.Köztük fankadeli a megélhetési zenész.1 hét csoportos kesergés trianon miatt.A közönség a totális szellemi mélypont.Egy nöismerösöm állítja,hogy saját fülével hallotta mikor valaki a trianoni falót emlegette.
2012. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Melyik népnek?
2012. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
55%
Mégis miben nyilvánul meg,hogy a zsidók meg akarják venni az országot?A külfölföldi befektetéseknek hány %-a zsidó cég?
2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Rohamsisak, te is egy tipikus Jobbikos vagy. Te és a hasonszőrű elvtársaid vagytok az okosak, akik a Világ működésével tisztában vannak. A többi pedig vagy hülye, cigány, zsidó, kommunista vagy valami más egyéb alantas nációhoz tartozó személy.

Attól, hogy kisebbségi komplexusodat más emberek gyűlöletébe fojtanád, inkább gondolkozz el azon, hogy mennyire értelmes hozzászólásaid voltak.

2012. aug. 8. 23:12
 35/45 A kérdező kommentje:

Nemzetszocializmus néhány alapeleme:

"antiliberalizmus, marxizmus-, kommunizmus-, bolsevizmusellenesség"

"a zsidóság elleni fajgyűlölet.."

"rasszizmus: az emberi rasszok közötti különbségek hangsúlyozása"


Ez a néhány elem csak a hozzászólásaidból bizonyítható, de biztos vagyok benne, hogy az élettér elmélettel (= Nagy Mo.), homofóbiával,szociáldarwinizmussal, és a a vallásszabadság korlátozásával is egyet értesz.

Náci vagy, még akkor is ha tagadod.


Forrás: Wikipedia

2012. aug. 8. 23:21
 36/45 anonim ***** válasza:
73%

Rohamsisak, én nem nevetek rajtad. Felesleges álironizálnunk. A világ működéséről csak ennyit: 1. Tudsz nekem mondani egy olyan momentumot, mikor a radikalizmus békét hozott? Nem ismersz sem engem, sem senki mást itt. Nem ismered sem a politikai állásfoglalásomat (Talán ha nem veled vagyok, akkor ellened? Egyetlen pártot sem favorizálok.), sem az életcéljaimat. Ebből kifolyólag eget rengető baromság azt állítani, hogy mindenki, aki a Jobbikot nem tartja jó vezetőnek, az egy középszerű, befolyásolható kispolgár. Meg sem fordul a fejedben, hogy talán te tudsz keveset a világról? Először önmagaddal légy tisztában, aztán érvelj. Érzed a békét a lelkedben? Nem várhatod, hogy bárki komolyan vegyen, ha úgy vagdalkozol, mint egy sértett kisfiú.

egy korábbi kommentező

2012. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Olvassátok el és nézzetek körül ezen a weboldalon:

[link]

Ezek Szálási utódjai, és olyan rossz emberek?

2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
5%
Mondom én, letörölték a kommentemet már másodjára. Ezt nevezik demokráciának, amit ti annyira nagyon imádtok.
2012. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
50%
KÉRDEZŐ : "Te és a hasonszőrű ELVTÁRSAID vagytok az okosak". Ezen jót nevettem :D amúgy a jobbikot miért kevertek össze a Nemzetszocializmussal? És nem csak arra kéne alapozni amit a zsidómédia mond! 22:05 :"Egy tipikus mintapéldánya a szellemileg alultáplált jobbikosnak" szellemileg alultáplált?miért is? Mű Magyar?? A te fajtád a műmagyar te senkiházi hazaáruló! És most én is mondthatnám , hogy a jó büdös pájeszos zsidó k*rva anyád , és hogy te meg nyald ki izraelnek és a fél zsidóságnak a seggét , és EZ NEM A TI HAZÁTOK , de azon kívül hogy azt mondod hogy szellemileg alultáplált , meg hogy nagymagyarkodó , semmit nem tudsz mondan. AZ IGAZSÁG ,IGAZSÁG MÉG HA SENKI SEM HISZI EL, A HAZUGSÁG HAZUGSÁG AKKOR IS HA MINDENKI HISZ BENNE!
2012. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
18%
De furi, a te kommentedet nem törölték... Na mindegy. A hontalanok más hazájába nyomulnak, pedig van nekik sajátjuk, csak persze ott meg háború van, és az nem tetszik nekik.
2012. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!