Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik demokrata párt?

A Jobbik demokrata párt?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha a Jobbiknak lenne 2/3-a?

Szerintem hasonló lenne, mint a Szálasi időszakban. Az emberi jogok biztonságban lennének? A párt tekintélyuralmi rendszert alakítana ki, és bebetonozná a hatalmát? Könyékig belenyúlnának az életünkbe (hit, család, szabadság)?



2012. aug. 7. 20:48
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig a Jobbik politikusai sem olyan hülyék, hogy leírják a valódi "vágyaikat", mert tudják, hogy arra Mo. értelmesebb és szélesebb rétege nem vevő.
2012. aug. 7. 21:05
 12/45 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a Barikád? Első körben érdemes lenne elolvasni a pártprogramokat, utána pedig ugyanolyan mértékben a jobb- és baloldali sajtóorgánumokat, esetleg egy-két külföldi híroldalt belevéve. Hasznos lehet még, ha utánanézünk az adott párt a parlamentben benyújtott törvényjavaslatainak, és objektív módon, nem előítéletektől fűtve döntünk.
2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a jobbik a legjobb párt jelenleg magyarországon.

Ha ők kerülnének hatalomra megoldódnának a roma kérdések és javulna az életszínvonal. A szélsőjobbódal, Hitler párt, antiszemita börtöntöltelékek stb mesét a zsidók terjesztik a médián keresztül.

2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
35%

> Amúgy pedig a Jobbik politikusai sem olyan hülyék, hogy leírják a valódi "vágyaikat", mert tudják, hogy arra Mo. értelmesebb és szélesebb rétege nem vevő.


Ezt a kijelentésedet mire alapozod? Ezzel az erővel ne szavazz senkire, és dugd homokba a fejed, mert lehet, hogy a többi párt is - a programjával szöges ellentétben - borzalmas nyilas-náci diktatúrát akar bevezetni, és akkor aztán agyő, emberi jogok!

2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
68%

Mi a demokrácia?

Megkérdezni 3 farkast és 1 bárányt, hogy mi legyen vacsorára.

2012. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ezt, mert a Jobbik egy érzelmektől és gyűlölettől túlfűtött párt, tudom és értem de egyet nem értek az ideológiai nézeteikkel.
2012. aug. 7. 21:10
 17/45 anonim ***** válasza:
46%

A magyarországi jobboldali sajtóorgánumok szinte 100%-a bűzlik a nácizmustól és a sovinizmustól. Nemcsak a hírhedt kuruc, hanem az olyan "mérsékelt", "konzervatív" lapok is, mint a Magyar Nemzet.


A nyugat-európaiak jogosan lenácizzák a magyar jobboldalt, amíg itt arról szól minden az összes jobboldali fejében, hogy így a rohadt zsidók, úgy a marha románok, úgy a lusta cigányok, úgy a szar szlovákok, így a hanyatló nyugat, úgy az ördögi USA.



Népszabadság, népszava, 168 óra, index, hvg, ezek a színvonalas újságok.

2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
15%

Ki mondta ezt?

Tényleg elhiszed?

2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
77%

Én szívesen beszélek a jobbik programjáról ami rengeteg általánosságot és szép ígéretet tartalmaz.


Aztán viszont térjünk át hogy a kurucos, szélsőséges stb szavazók nagy része benn van a jobbikban!

Térjünk át a polgárháborús készülődésre és hogy Melyik jobbikos csináltatott génvizsgálatot hogy megtudja van-e zsidó génje!

vagy hogy kezdetben Szegedi Csanádot a zsidósága eltitkolása miatt akarták kivizsgáltatni, aztán csak később változott ez a vesztegetési üggyé!

Vagy beszéljünk a zészlóégetésekről...


Valóban! A jobbik demokráciája a farkas demokráciája lenne a bárány fölött!!!!

2012. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
27%

Ti még mindig azt hiszitek, hogy a nácik voltak a rossz fiúk?

http://www.youtube.com/watch?v=Do7XP94AFO4

2012. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!