Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznátok egy ilyen pártra?...

Szavaznátok egy ilyen pártra? Ha nem mit változtasson?

Figyelt kérdés

Magyarországi Feminista Munkáspárt


Kilépés a NATO-ból, honvédelemre semennyit se költeni, de amit a honvédség csinált, például árvízvédekezést persze továbbra is támogatni, de nem honvédelem címszó alatt.


Segélyek nagyrészének pénzbeni megszüntetése, azok helyettesítése természetbeni segéllyel.


Mindenkinek jár ingyenes orvosi ellátás.


Gazdagokra vagyonadót kivetni.


Korlátozni a havi jövedelmet, mondjuk 750000 forintban.


Mindenféle házasság engedélyezés, akármilyen neműekkel és akárhány emberrel.


Nemek megkülönböztetésének megszüntetése óvodai nevelésnél és névadásnál.


50 százalékos női kvóta a parlamentben.


2016. ápr. 11. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/184 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehát ha jól értem, kifogytál az érvekből, és, mivel már konkrétan gondolkodni kéne ahhoz, hogy megvédd az álláspontodat, így kényelmesen "nem süllyedsz le a szintemre" :) Viszlát!
2016. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/184 A kérdező kommentje:
Vedd így, ha akarod.
2016. ápr. 11. 20:19
 23/184 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a te százalékod még a szavakat nem ismerőénél is kevesebb. Már a jobboldaliaknál is kiveri a biztosítékot, mikor egy házasságot valaki kecskével éléshez hasonlítja. Gondolom amiatt pontoztak le, ha nem bocsánat.
2016. ápr. 12. 21:28
 24/184 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem öljük meg a férfiak 98%-át, a maradér kettő jó lesz spermadonornak. Akkor jönne csak el az igazi aranykor
2016. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/184 anonim ***** válasza:
Nos, ha te így meg tudod mondani, hogy jobboldaliak szavaztak engem le (ami mondjuk annyira engem nem izgat), akkor gratulálok :D
2016. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/184 A kérdező kommentje:
Azt mondtam jobboldalaik is lepontoztak, és igen én meg tudom mondani, hogy a kérdést több jobboldali olvasta, mint baloldali. De a lényeg nem is ez, hanem hogy az olvasók többsége se vevő a hülyeségedre.
2016. ápr. 13. 12:16
 27/184 anonim ***** válasza:

És ez mennyiben reprezentatív? :)


Amúgy egy jótanács aranybogaram...ha az érveimre az a legfőbb visszavágásod, hogy "hülyeség", meg bevágod a durcit és azt hajtogatod, hogy nincs kedved lesüllyedni a szintemre...akkor a politikusi pályát inkább messzire kerüld el, bármilyen jellegű szellemi munkával egyetemben :)

2016. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/184 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülyeségek az érveid, te vagy a hülye. Tökéletesen helytállóak az érveid, ha abból az alapfeltevésből indulunk ki, hogy a nők nő letükből adódóan nem akarnak politizálni és, hogy a melegek házassága alsóbbrendű a heterókénál. Csak éppen már idejétmúlt ez.
2016. ápr. 13. 15:19
 29/184 anonim ***** válasza:
100%

Áh, értem. Szóval már ezekből a személyemre vonatkozóan is ilyen messzemenő következtetéseket tudsz levonni :D Nos, köszönöm, még egy kitűnő motiváció számomra, hogy miért is érdemes újra meg újra szétcincálni a mai modern hisztifeminizmust :)


Azt pedig nem tudom, hogy tudnám még másképpen megfogalmazni úgy, hogy megértsed végre: vannak bizonyos tendenciák, amik kristálytisztán megfigyelhetők nők és férfiak munkaerőpiaci elhelyezkedése között. A nőknek teljesen adott a szabadság és a lehetőség ahhoz, hogy politizáljanak. Mégsem teszik. Ebből mi következik? Nem akarnak politizálni. Mint ahogy általánosságban véve nem akarnak sok utazással járó, vagy pl. kemény fizikai munkát végezni. Miért nem szólalsz fel a hegesztői, szerkezetlakatosi szakmákban tapasztalható "férfiuralom" ellen? Jaaa, hogy az a munka már büdös, vagy nem fizet olyan jól? :) Mit ad Isten, olyan munkahelyek felé gravitálnak nők, ami szülés után is biztosít nekik állást, és mondhatni "nyugisabb": tanár, orvos, jogász, szóval a közszférában (jajjj úristen, mit mondtam, csak meg ne tudja a Telekom)


És még mielőtt jön a sablon "hogy te mekkora egy mucsai macsó tapló gyökér vagy" szöveged, hadd említsem meg Norvégiát, Európa szociáldemokrata fellegvárát. Furamód ott is szabályszerűen megfigyelhető, hogy a nemek közti egyenlőség és a nemek munkahely szerinti eloszlása fordítottan arányos. A nők az olyan munkák felé fognak tendálni, mint kórházi ápoló, a férfiak pedig építkezéseken dolgoznak. És nem, ezt nem légből kapom. Remélem tudsz angolul, ha nem, akkor tanulj meg, hidd el, jobban hasznodra válna, mint a feminizmus:


https://www.youtube.com/watch?v=p5LRdW8xw70


És ebbe nincsen semmi baj, így lett ez kitalálva. A két nemnek nem versengenie kell egymással, hanem együttműködnie. A választás szabad lehetősége sehol nem vonja maga után automatikusan azt, hogy a nemek mindenütt ugyanolyan arányban képviseltetve vannak.

2016. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/184 A kérdező kommentje:

"Szóval már ezekből a személyemre vonatkozóan is ilyen messzemenő következtetéseket tudsz levonni"


Igen, képes vagyok rá. Elég nyilvánvaló módon kiderült már számomra a személyedről sok minden. Ha neked ugyanennek a kiderítéséhez 5 év együttélésre van szükséged, akkor sajnállak.


"A nőknek teljesen adott a szabadság és a lehetőség ahhoz, hogy politizáljanak."


Nem, nem adott. Hiába próbálnálak meggyőzni az ellentétéről nem sikerülne.


"Mit ad Isten, olyan munkahelyek felé gravitálnak nők, ami szülés után is biztosít nekik állást, és mondhatni "nyugisabb": tanár, orvos, jogász, szóval a közszférában"


Akkor miről beszélünk? Éppen itt az ékes bizonyítéka annak, hogy szerinted is kirúgják a nőket egy csomó helyről, ha szülni akarnak.


Ezek után már tényleg nem tudok mit tenni. A fejedbe vetted, mint általában a férfiak, hogy a teljesen nyílt elnyomás is csak illúzió.


Egy vicc jutott erről eszembe. Mitől üvegplafon az üvegplafon?


Attól, hogy a férfiak nem látják.


Szóval igen, én vagyok az, aki nem hajlandó a vitára, de tegyük hozzá, hogy egy olyannal, aki szerint valószínűleg még a házastársi erőszakok többségét is nők követik el.

2016. ápr. 13. 18:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!