Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ezzel meggyanúsítanak,...

Ha ezzel meggyanúsítanak, akkor itt most nincs letartóztatás (őrízetbe vétel)?

Figyelt kérdés

Tavaly sorozatba loptam, aztán meggyanúsítottak és elengetdtek, aztán elkövettem még egy lopást, amikor feljelentést tett a sértett, egyből mentek kamera felvételt lefoglalni, mikor látták a kamerán, hogy csak én voltam aki bement a mecsetbe a sértetten kívűl akkor elkezdtek engem azonnal felkutatni. Sikerült is nekik este 22.50-kor. Bevittek, az az napi lopásom egyesítették a két hónappal előtte indult lopás ügyemhp őrízetbe vettek, letartóztattak, de ott sorozatos lopások voltak így abban az ügyben. 15 rb, amiből.13 vétség, 2 bűntett volt és a halmazat miatt felével emelkedett és a kiszabható büntetés 4 év 6 hónap volt. Erre rávágták, hogy a szökés, elrejtőzés fennáll, azért tartóztattak le. Amikor előkészítő űlés volt, 1 év 6 hót kaptam, amiből leűltem 8 és fél hót. Maradt 9 és fél hó, amit ha nem enyhítenek le kell ülni, de az elsőfokú ítélet után szabadlábra helyeztek.


Most engem tanúként kihallgattak egy lopási ügyben, a rendőrök magukban azt hiszik, hogy én voltam és tartok tőle, hogy azért mert ott jártam a lopás estéjén, elég lesz ennyi, hogy meggyanúsítsanak.


Ha esetleg ezzel meggyanúsítanak, akkor most viszont nem lesz őrízet meg letartóztatás?


Már csak azért is gondolom így, hogy ez csak 1 rendbeli lopás vétség kisebb értékre és max 2 évvel büntetendő. Ennél nem áll fent szökés veszélye.



2022. máj. 19. 22:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Jujujuj,levike azaz B.Gyula de okos vagy,már csak a lopásról,rablásról,tolvajlásról kéne leszoknod.
2022. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Rabolni sose raboltam, csak a rohadékos Békéscsabai hatóságok találták ki. Lopni loptam, de arról már leszoktam. Mostmár nem lopok.
2022. máj. 20. 01:27
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
Januárban is loptál még te szerencsétlen meg ebből a gimnáziumból is
2022. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
Levike, ügyvéd nélkül ne mondj semmit!
2022. máj. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt annál a "rablásos" esetnél akkor? Mit csináltál valójában? Őszintén, engem érdekel.

Ne onnan meséld, hogy "felkeltem egy szép májusi napon a Fő utca 3 szám alatt, amikor..." hanem csak a lényeget, hogy konkrétan mit tettél! És ne jegyzőkönyvet fotózz, csak írd le. "14#-es, közterületen\nyilvános helyen gondoltam egyet és..."


Érted :)

2022. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
vagyis már #15ös
2022. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Levike, a rendőrségi madárdrón itt is röpköd ám a GYK-n, és tudhatod az amcsi filmekből... :-D

"amit mondasz/leírsz, azt felhasználhatják ellened".


:))))

2022. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

*az bizonyítékként felhasználható*


Sose használunk fel semmit senki ELLEN. ;)


(Bár jó lenne ha fel lehetne úgy is (lasd. Levikeh ;))

2022. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

18: nem értetted a szarkazmust? :-DDD


Egyébként tessék, itt van, ezért céloztam az amcsi filmekre...


"Önnek jogában áll hallgatni. Minden, amit mond, felhasználható ön ellen a bíróság előtt – ha valaki csak egy olyan bűnügyi filmet is látott, amely az Egyesült Államokban játszódik, és amelyben történetesen letartóztatnak valakit, már ismerősen csenghetnek a fenti mondatok."


[link]

2022. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy amerikai filmekből veszik ezt az emberek.


Nézd el nekem kérlek, szeretem a pontos megfogalmazást :)

2022. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!