Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltál már letartóztatásban?

Voltál már letartóztatásban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Igen négyszer.

Olee 48F 8 év Csillag

vállalkozó

2022. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

XD


Mi érdekel?

2022. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Több őszinte választ kaptál volna, ha csinálsz szavazást ;)

Amúgy még nem voltam.

2022. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.

Milyen volt bent? Zárkákban van zuhanyzó, kézmosó, rezsó, ilyesmi? Az őrök milyenek?


Csak mert a héten feljelentett az exem rágalmazásért és tartok, hogy bármikor jöhetnek a rendőrök, s visznek az előzetesbe.

2022. júl. 31. 23:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rágalmazásért biztos nem tesznek előzetesbe. Ahhoz minimum nemi erőszakkal, életveszéllyel való fenyegetéssel kellene följelentenie.
2022. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rágalmazásért majd a Bíróságra kell menned...

A rendőrség semmit sem tesz, ha nem bizonyítható más bűncselekmény mellé...


Majd mentek először egy békítő tárgyalásra, ha nem sikerül akkor jön a rendes tárgyalás ahol az exed előadhatja magát...

2022. aug. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előzetesbe ugyan nem kerülsz ,de elzárást simán kaphatsz rágalmazásért. Én már kaptam 60 napot , mivel nem fizettem be a rám kirótt bírságot. Aztán bent Verekedés miatt 2 nap magánzárkát és fegyelmit kaptam majd átszállítással és tovább maradással fenyegettek,de végül egy perccel sem kellet tovább maradnom a Szekszárdi fogházban. Zuhanyzó nincs a cellában de nappal be sincs zárva, az őrök igazi bunkók
2022. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk van az az eset mikor őrizetbe vehetnek, ha megcsépeled a feljelentőt a Bíróságon!
2022. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rágalmazás?


Ne viccelj.


No para. Elszórakoztok a bíróságon egy darabig, és ennyi. Lófaxt sem fogsz kapni, feltéve hogy meg áll a vád.


De ha nem állna meg, akkor nagyon csúnyán meg tudod szívatni!


Azzal hogy rágalmazással bíróságra kerültök, majd kiderül hogy hazudott, elkövette a hamis tanúzást, a hamis vád bűntettét, és nem utolsó sorban a hatóság félrevezetésének bűntettét.


Ha ez megtörténne, mármint hogy a bíróság nem talál bűnösnek, én a helyedben OTT és AZONNAL viszont-feljelentéssel élnék! Tanulja meg az ilyen büdös qrva, hogy a tetteknek következménye is van!

2022. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9!


Pár éve engem is feljelentettek rágalmazással, felmentettek...


Feljelentettem a megyei rendőrségen a vádlót, azzal szüntette meg az eljárást, hogy jogosan gondolta, hogy én lennék az elkövető...


Igaz, az egyik tárgyaláson megvertem az illetőt, nyilván ez nem segített... de ettől független ez a hamis vád dolog sem állja meg mindig a helyét

2022. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!