Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvéd honnan a csudából...

Az ügyvéd honnan a csudából tudta meg a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy rendőrségi ügyem garázdaság, rongálás miatt, ezért felfüggesztettet kaptam. Fogadtunk egy ügyvédet, ami 400 ezer forint, de mondtuk, hogy szegények vagyunk. Megengedte a négy havi részletet.

100 ezret kifizettünk neki, majd tovább nem tudtuk fizetni, örülünk ha eszünk. 300 ezerrel adós maradtunk, vagyis én, viszont nincs papír a pénzről, csak a sima meghatalmazásról. Teltek múltak a napok hónapok, zaklatott, hogy adjam meg a 300 ezret. Nem reagáltam. Aztán megváltoztattam a telefonszámom, le is titkosíttattam, amit senkinek sem adtam meg, csak a szüleim, és a testvérem tudja, ők senkinek nem

mondják el.


Nézzük sorban:

👉Az új telószámom nem adtam meg egyik hatóságnak sem, sem a rendőrségnek, sem a bíróságnak.

👉Az ügyvédnek sem.


A tudakozó rendszerben nincs, mert mondom titkos.


Ma egy nem fogadott hívásom volt, meglepődve szembesülök vele, hogy az ügyvéd hívott volna.


Itt tanakodtam, hogy anyukám és a testvéremen kívül senki nem tudja az új telefonszámom.


Honnan tudta, tudhadta meg az ügyvéd az új telefonszámom?

Esetleg mivel az ügyvéd jogi személy, neki kiadja a telefonszolgáltató, akkor is ha titkos vagy mi?

Jogi személy, de nem nyomozó, azaz nincs joga kutakodni.


Nem tudom, tiszta relytély.



#garázdaság #Autórongáló
2023. jan. 23. 21:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
És nem ez lesz az egyetlen dolog, amin meg fogsz lepődni...
2023. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De honnan tudta meg???
2023. jan. 23. 21:44
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Levike, inkább menj aludni.
2023. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem baj. Hogy ilyen szemétül viselkedett, soha nem látja a 300 ezret.
2023. jan. 23. 22:07
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy régi "sztori", lejárt lemez. Találj ki jobbat, hogy hihető legyen levigyula.
2023. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Te komolyan egy ügyvédet próbálsz meg szivatni?

Eszednél vagy?

2023. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
36%
Majd elmegyek érted hulyegyerek.
2023. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Levi, ez a sztori most gyengére sikerült.
2023. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a sztorit már vagy ötször feltetted, a végére mindig "megoldódik", aztán meg pár hónap múlva kiírod újra.

Nem unod már ezt a kamuzást? Mert mi legalábbis nagyon is unjuk.

Amúgy meg Levike, olyan nyugalom volt itt, amíg börtönben voltál. Menj vissza, a mi kedvünkért.

2023. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Levike, egy ideje nem lehet titokban tartani a számodat, hiába nem adod meg senkinek, ugyanúgy benn van a rendőrség adatbázisában.
2023. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!