Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvéd honnan a csudából...

Az ügyvéd honnan a csudából tudta meg a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy rendőrségi ügyem garázdaság, rongálás miatt, ezért felfüggesztettet kaptam. Fogadtunk egy ügyvédet, ami 400 ezer forint, de mondtuk, hogy szegények vagyunk. Megengedte a négy havi részletet.

100 ezret kifizettünk neki, majd tovább nem tudtuk fizetni, örülünk ha eszünk. 300 ezerrel adós maradtunk, vagyis én, viszont nincs papír a pénzről, csak a sima meghatalmazásról. Teltek múltak a napok hónapok, zaklatott, hogy adjam meg a 300 ezret. Nem reagáltam. Aztán megváltoztattam a telefonszámom, le is titkosíttattam, amit senkinek sem adtam meg, csak a szüleim, és a testvérem tudja, ők senkinek nem

mondják el.


Nézzük sorban:

👉Az új telószámom nem adtam meg egyik hatóságnak sem, sem a rendőrségnek, sem a bíróságnak.

👉Az ügyvédnek sem.


A tudakozó rendszerben nincs, mert mondom titkos.


Ma egy nem fogadott hívásom volt, meglepődve szembesülök vele, hogy az ügyvéd hívott volna.


Itt tanakodtam, hogy anyukám és a testvéremen kívül senki nem tudja az új telefonszámom.


Honnan tudta, tudhadta meg az ügyvéd az új telefonszámom?

Esetleg mivel az ügyvéd jogi személy, neki kiadja a telefonszolgáltató, akkor is ha titkos vagy mi?

Jogi személy, de nem nyomozó, azaz nincs joga kutakodni.


Nem tudom, tiszta relytély.



#garázdaság #Autórongáló
2023. jan. 23. 21:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Hej, de rosszindulatúak vagytok! Megver az Isten titeket. Jó, engem is megver az Isten, mert bűnös ember vagyok, de legalább én nem ooyan vagyok, hogy na én f@sza vagyok, jó vagyok, de ti vagytok a rosszak. Nem. Én belátom, hogy én is rossz vagyok és engem is megver az Isten és úgy mondom, hoy ti is rosszak vagytok, titeket is megver az Isten. Szokták mondani, hogy először az ember a maga szemében keresse a hibàt, majd utána hibáztasson mást. Én észre is vettem és megtaláltam a magam szemében a hibát, rossz bűnös vagyok, és utána így mondom, hogy ti is azok vagytok. Észrevettem a gerendát a magam szemében, úgy láttam meg a szálkát a ti szemetekben. Ez egy mondás, ha nem ismeritek, google a barátotok. Én bűnös létemre olvasom a bibliát, hívő református vagyok, imádkozok, templomba megyek.


Egy jó tanács:

Javuljatok meg, (ahogy nekem is meg kell javulni), bibliázzatok, menjetek tem0lomba, imádkozzatok, de az szívből legyen az az imádkozás.

2023. jan. 24. 15:31
 12/40 anonim ***** válasza:

#16

Mondta a srác, aki büszke rá, hogy egyszer kizsebelt egy rendőrt, és nem bukott le vele.


Bocs, Levike, nekem nem kell önvizsgálatot tartani, ugyanis soha életemben nem tettem semmi büntetendőt.

2023. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 11
2023. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Oh basszus pont én nem vettem észre hogy ez levike? Nicsak nicsak. Nem fizetted ki az ügyvédet? Levike te azért a 300ezerért fogsz börtönbe menni ismét meg a többi ügyed még jön mellé.

De mondom neked ha debrecen fele kell mennem a bv-be éppen akkor megkérem a bv-seket hogy bemehessek a zárkádba kiröhögni.

2023. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Gyula, te a nagy álszentségeddel a 10parancsolatból kapásból kettőt hobbiszinten nem tartasz be:

-Ne lopj;

-Mások tulajdonát ne kívánd.


Hogy a te hasonlatoddal éljek: bort iszol de vizet prédikálsz.

2023. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

#14

Én sem vettem észre.

Ha úgy is mész a böribe, én küldenék neki rúzst, beviszed?

Ha már úgy is mindenki babája lesz, legalább érezze szépnek magát!

2023. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
67%
Annyira bírom, hogy én ide bemásoltam, amit a "kedves" kérdező írt nekem privátban (röviden: az anyám prostituált és transznemű, én féreg vagyok, és dögöljek meg), az egyből törölve lett, de Levike fiókja valahogy még mindig él. Egészen hihetetlen.
2023. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Leviké ek legalább 2 fiókja van. Sokszor a saját kérdése ala valaszol.
2023. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Na rendben vannak már a dolgok.


A testvérem adta meg az ügyvédnek a telefonszámom, mert a testvéremet felhívta az ügyvéd, hogy én nem tudok fizetni és nem -e fizetné ki a 300 ezret ő helyettem. A testvérem pedig mondta az ügyvédnek, hogy részletekben segít kifizetni. Az ügyvéd nagyon ragaszkodott, hogy szeretne velem beszélni, de nem ér el a régi telószámon és az új száot adja már meg, erre a testvérem megadta az új szàmom. Most este felhívott és megbeszéltük, h kb.6 havi részletbe kifizetjük, neki úgy is jó. Nyárára letelik. 50.000k havonta. Meg holnap viszek be neki egy 20 ezrest, hogy megengedte 6 havi részletbe és ilyen késedelemdíj.

Csodálkoztam is, mert az ügyvédnek nem adják ki a számom, mert ő nem nyomozóhatóság, hanem ügyvéd. Csak a nyomozóhatóságnak adják ki (rendőrség, nav), még akkor is, ha titkos, mert ki kell de másnak nem adják ki.

De mostmár minden világos, mert a testvérem adta meg az ügyvédnek az új telefonszámom.

2023. jan. 24. 22:03
 20/40 anonim ***** válasza:

#19

A pszichózis egyik jele, hogy magaddal beszélsz.

Hiánycikk lett a gyógyszered, vagy mi a baj?

2023. jan. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!