Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvéd honnan a csudából...

Az ügyvéd honnan a csudából tudta meg a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy rendőrségi ügyem garázdaság, rongálás miatt, ezért felfüggesztettet kaptam. Fogadtunk egy ügyvédet, ami 400 ezer forint, de mondtuk, hogy szegények vagyunk. Megengedte a négy havi részletet.

100 ezret kifizettünk neki, majd tovább nem tudtuk fizetni, örülünk ha eszünk. 300 ezerrel adós maradtunk, vagyis én, viszont nincs papír a pénzről, csak a sima meghatalmazásról. Teltek múltak a napok hónapok, zaklatott, hogy adjam meg a 300 ezret. Nem reagáltam. Aztán megváltoztattam a telefonszámom, le is titkosíttattam, amit senkinek sem adtam meg, csak a szüleim, és a testvérem tudja, ők senkinek nem

mondják el.


Nézzük sorban:

👉Az új telószámom nem adtam meg egyik hatóságnak sem, sem a rendőrségnek, sem a bíróságnak.

👉Az ügyvédnek sem.


A tudakozó rendszerben nincs, mert mondom titkos.


Ma egy nem fogadott hívásom volt, meglepődve szembesülök vele, hogy az ügyvéd hívott volna.


Itt tanakodtam, hogy anyukám és a testvéremen kívül senki nem tudja az új telefonszámom.


Honnan tudta, tudhadta meg az ügyvéd az új telefonszámom?

Esetleg mivel az ügyvéd jogi személy, neki kiadja a telefonszolgáltató, akkor is ha titkos vagy mi?

Jogi személy, de nem nyomozó, azaz nincs joga kutakodni.


Nem tudom, tiszta relytély.



#garázdaság #Autórongáló
2023. jan. 23. 21:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit is hallottuk már.
2023. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
64%

Gondoljatok abba bele, hogy mi van, ha Gyulának tartozása van? Nem dolgozik, de akkor honnan fizetett eddig 120 ezer forintot?


Igazából az átlagember pénzeli Gyulát, mivel az ő zsebükből lopja ez a kis **** a pénzét.

Húszezer forintot vittél az ügyvédnek? Miért pont annyit, gondolom ennyit találtál csak valaki pénztárcájában.

2023. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

#22

Az a munkája, hogy kukákat tologat a Debreceni Egyetemen.

Az anyukája tartja el, szóval ha spórolna, már régen ki tudta volna fizetni.

2023. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Már nem tologatja, az csak ideiglenes munka volt. De persze már nem keres, vagy vállal munkát azóta, hiszen egyszer írta is, hogy sokkal több pénzt lehet lopással szerezni, hülye lesz még egyszer dolgozni.
2023. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

#24.

Szép.


És még nekünk kéne morális önvizsgálatot tartani, Levike?

Te nem csak cselekedetben vagy bűnös, te itt örömködtél pár napja egy rendőr halálán.


Látod-látod, a rendőrök a te érdekedben igazoltatnak folyton.


Tudom, zavar a lopkodásban, de valakinek meg kell nevelnie, ha már anyukádnak nem sikerült..

2023. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Várj, mindjárt jönnek "Te vagy az ügyésznő..." - féle válaszok: 3..2..1..
2023. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#26

Jó, oké, leszek én az ügyésznő.

Meg a busztolvaj is.

Meg a szegedi zaklató is.

Simán.

2023. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
#17,18: levikének valóban van legalább 2 fiokja, engem is zaklatott, igaz nem így. Nálam megvan minden adata, amit saját maga tette nyílvánossá.
2023. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%

Én csak egyről tudok szerencsére, de az is épp elég:D


(Egyébként nemrég egyszerre két kérdésbe is beillesztette a személyes adatait\fényképet, biztos ami biztos alapon. )

2023. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#29 tuddz linkelkelni kerdest?
2023. jan. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!