Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvéd honnan a csudából...

Az ügyvéd honnan a csudából tudta meg a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy rendőrségi ügyem garázdaság, rongálás miatt, ezért felfüggesztettet kaptam. Fogadtunk egy ügyvédet, ami 400 ezer forint, de mondtuk, hogy szegények vagyunk. Megengedte a négy havi részletet.

100 ezret kifizettünk neki, majd tovább nem tudtuk fizetni, örülünk ha eszünk. 300 ezerrel adós maradtunk, vagyis én, viszont nincs papír a pénzről, csak a sima meghatalmazásról. Teltek múltak a napok hónapok, zaklatott, hogy adjam meg a 300 ezret. Nem reagáltam. Aztán megváltoztattam a telefonszámom, le is titkosíttattam, amit senkinek sem adtam meg, csak a szüleim, és a testvérem tudja, ők senkinek nem

mondják el.


Nézzük sorban:

👉Az új telószámom nem adtam meg egyik hatóságnak sem, sem a rendőrségnek, sem a bíróságnak.

👉Az ügyvédnek sem.


A tudakozó rendszerben nincs, mert mondom titkos.


Ma egy nem fogadott hívásom volt, meglepődve szembesülök vele, hogy az ügyvéd hívott volna.


Itt tanakodtam, hogy anyukám és a testvéremen kívül senki nem tudja az új telefonszámom.


Honnan tudta, tudhadta meg az ügyvéd az új telefonszámom?

Esetleg mivel az ügyvéd jogi személy, neki kiadja a telefonszolgáltató, akkor is ha titkos vagy mi?

Jogi személy, de nem nyomozó, azaz nincs joga kutakodni.


Nem tudom, tiszta relytély.



#garázdaság #Autórongáló
2023. jan. 23. 21:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
*tudsz
2023. jan. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__12079864..


Az a kérdés, ahol konkrét nyomozati anyagokat linkelt, nem jut most eszembe.

2023. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
2023. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Ki az a Levike? Sok kérdés alatt láttam már hogy írták" Te vagy az Levike"? Vilagosítsatok már fel légyszíves :D
2023. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Majd úgyis meglátod.;)
2023. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A jogi kategória ügyeletes futóbolondja, aki, amikor épp nincs börtönben, minket boldogít az elmebeteg kamukérdéseivel.
2023. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
De akkor lehet börtönben sem volt csak kitalálta, nem? :D Ennyire ráér nem dolgozik vagy mi a fenét csinál?
2023. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én vagyok a “szerencsés” aki felfedezte itt és leleplezte úgy 1-másfél éve. Egy kleptomá iás egysikú görény akit porrá ver egy normális ember ha lopni probálna tőle. Megszívta Békéscsabán mert ott megfogták a kondisok, azóta nőktől lop utazó bűnözőként mert azt hiszi hogy ha 50km-rel távolabb megy nem lesz meg. Fingja nincs a bűnügyi nyilvántartásba vételnek mi a funkciója ledig sokszor átesett rajta. Ennek ellenére se képes felfogni. Arra az egyre asszociál hogy ott helybe elengedjék. Arra nincs esze hogy ezek az ügyek később összeérnek és vagy 5 évet lefog húzni belőle, de vidéken inkább többet. De teljesen hülye hozzá hogy egyáltalán belegondoljon. Addig terjed az agya h ma elengedett a rendőrség. Az hogy a bíróságon, ügyészségen hol tart az ügy leszarja, addig terjed az agya h most épp nincs bilincsben így nincs baj. Aztán ha foganatba vesznek rajta 3 ítéletet majd veri a vasajtót, de a bv-s pont leszarja majd. Na ő levike.
2023. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Dolgozni sose dolgozott, családján élősködik és bűncselekményekből tartja fenn magát. Ezek mint a saját elmondásain alapszik amiket itt elismer nyíltan.
2023. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Köszönöm a tájékoztatást, így már világos.
2023. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!