Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag számíthat zaklatásnak...

Jogilag számíthat zaklatásnak az ha valaki állandóan a zaklatott utcájában lófrál, de úgyhogy hogy az ablakból nem látszik és őt magát nem zavarja akkor se hogyha elmegy otthonról vagy egyéb okból lemegy az utcára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 08:51
 21/95 A kérdező kommentje:
A kocsma csak az egyik példa írtam a másodállást is mint példát. Oké hogy pszichiáter de valahogy meg is kell keresni arra a pénzt. Persze az is egy megoldás ha azok mennek pszichiáterhez akik szerint nem szabad masodallast vállalni abban az utcában ahol egy ex lakik. Ráadásul akkor nem is nekem kell fizetnem a pszichiátert.
2023. jan. 23. 10:37
 22/95 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nincs másodállás? Egy zsák faluról van szó, ahol egy utca van, vagy mi?
2023. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehetnek esetek, amikor szerintem igen. Ha pl. korábban megfenyegette, vagy verte, stb. akkor igenis félelmet kelthet benne a jelenléte, hogy tudja, hogy ott császkál...
2023. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 A kérdező kommentje:

Van, de annak kell inkább pszichiáterhez menni aki meg akarja szabni hogy hol vállalhatok másodállást.


Ezt max bíróság szabhatja meg de ők is csak indokolt esetben csak úgy hip hol valaki kénye kedvére nem.


De lehet hogy ők is inkább az pszichiáter javasolnánk annak aki emiatt jelent fel hogy az utcájában van a munkahelyem.

2023. jan. 23. 11:02
 25/95 anonim ***** válasza:
100%
De áruld már el, hogy miért kell PONT OTT lenni?
2023. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 A kérdező kommentje:

" Azért lehetnek esetek, amikor szerintem igen. Ha pl. korábban megfenyegette, vagy verte, stb. akkor igenis félelmet kelthet benne a jelenléte, hogy tudja, hogy ott császkál..."


Igen de itt most indok nélküli esetről van szó. Mikor valaki megpróbál a törvénnyel visszaélni. Már ha lehet. A kérdés ilyen esetről szól.

2023. jan. 23. 11:04
 27/95 A kérdező kommentje:
25 mondtam hogy rengeteg példa volt abból bármit választhatsz. Vagy további példákat kell felsorolnom?
2023. jan. 23. 11:04
 28/95 A kérdező kommentje:
Amúgy mondhatom én is hogy költözzön el. Csak ugye az a különbség hogy nem nekem probléma az ő jelenléte ha nem neki probléma az én jelenlétem. De miért nem azt költözik el akinek probléma az a hely valamiért?
2023. jan. 23. 11:06
 29/95 A kérdező kommentje:
Ha például van egy utcában egy ház és engem zavar akkor nem a házat fogom lebontattni hanem én nem költözöm oda.
2023. jan. 23. 11:07
 30/95 anonim ***** válasza:
100%
És ezek a beteg elmék köztünk járnak. Aztán mikor bekattan és megkéseli a szerencsétlen áldozatát, akkor mindenki mossa kezeit, hogy hát nem gondolták volna, meg nem lehetett tudni...
2023. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!