Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag számíthat zaklatásnak...

Jogilag számíthat zaklatásnak az ha valaki állandóan a zaklatott utcájában lófrál, de úgyhogy hogy az ablakból nem látszik és őt magát nem zavarja akkor se hogyha elmegy otthonról vagy egyéb okból lemegy az utcára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 08:51
 71/95 A kérdező kommentje:
Na, ez túl bonyolultan írtam le, szóval gyengébbek kedvéért: attól hogy egy kérdés lófrálásról szól még nem biztos hogy az a lófrálás ott és akkor meg is történik.
2023. jan. 23. 17:07
 72/95 A kérdező kommentje:

" De ha másodállásban dolgozol, miért a lófrálásról kérdezel? 😂 "


Hát azért mert egy állás nem szabja meg azt hogy valaki miről kérdezhet a gyakorin.

2023. jan. 23. 17:07
 73/95 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, össze-vissza kamuzol, egyszer csak lófrálsz, aztán kocsmázol, most már másodállásod van. Változtatgatod a sztorid, és mindenki más a hülye. Teljesen komolyan, és nem bántásból mondom. Fordulj pszichiáterhez.
2023. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 A kérdező kommentje:
Én egy pillanatig se mondtam hogy lófrálok ez a ti agymenésetek. Vagy egyszerűen csak nem tudtok különbséget tenni a kérdező és a válaszolók között hiába van fent egyértelműen kiírva.
2023. jan. 23. 17:31
 75/95 A kérdező kommentje:
Kerdeztem hogy számíthat e zaklatásnak de én végig a másodállásomról beszéltem nem arról hogy lófrálnék. Nem pszichiáter kell ide hanem általános iskolai nyelvtantanar - nektek.
2023. jan. 23. 17:33
 76/95 anonim ***** válasza:
100%
De minek teszel fel kérdést a lófrálásról, ha közben a másodállást érted alatta? Ha másodállásban dolgozol, miért nem azt kérdezted? Nem kerek a sztori. Vagy csak a négy kerék nincs meg
2023. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:
Mert az fel sem merül mint kérdés hogy másodállás zaklatásnak számít e.
2023. jan. 23. 17:48
 78/95 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ha dolgozol, nem lófrálsz, tehát a lófrálás sem merül fel zaklatásnak, nem? Vagy mégis lófrálsz, ezért született a kérdés?
2023. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés hogy mit csinálok hanem hogy ...


Na,


Olvasd el inkább újra a kérdést mert már nagyon összekeversz mindent mindennel.

2023. jan. 23. 18:02
 80/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te olvasd el a saját kérdésedet. Tudom, aki hazudozik, annak mindig nehéz emlékezni a kamura
2023. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!