Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag számíthat zaklatásnak...

Jogilag számíthat zaklatásnak az ha valaki állandóan a zaklatott utcájában lófrál, de úgyhogy hogy az ablakból nem látszik és őt magát nem zavarja akkor se hogyha elmegy otthonról vagy egyéb okból lemegy az utcára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 08:51
 31/95 A kérdező kommentje:
Mindenki gyanús aki nem segélyért áll sorba hanem dolgozik.
2023. jan. 23. 11:14
 32/95 anonim ***** válasza:
100%
11) ez csak abban az esetben áll meg ha a kérdező tanyán lakik a semmi közepén.de kétlem hogy így lenne tehát nyugodtan mászkálhat az illető a közelben.
2023. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
82%
Én azt kertem hogy írd le, hogy MIÉRT kell pont ott, és csak ott lábatlankodni? Konkrétan miért? Nem kamu alibi hülyeség. Hanem miért született meg a kérdés egyáltalán. Amúgy van pszichológus, pszichiátert tb-re is. Szerintem őket zaklasd inkább.
2023. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
A kérdés egy ilyen visszaélés lehetősége miatt született meg. Van pszichiáter de nem lehet ilyesmi miatt valakit kényszergyógykezelésre küldeni. Vagy elmegy magától vagy nem.
2023. jan. 23. 11:21
 35/95 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg. Akkor is, ha tényleg nem csinál semmit, nagyon nem normális. Az ilyenek előbb utóbb csinálnak valamit, azt nem kéne megvárni. Néhány izmos havert át kell hívni, hogy sétálgassanak ők is egy kicsit a ház előtt.
2023. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:
Annak nincs értelme és az illető nem a ház előtt sétál. A pszichológus tényleg megoldás lehet például hogy ha az alatt van nála amíg én az utcájában dolgozom. Persze ha úgyis zavarja hogy ott vagyok ha épp nincs otthon hanem pszichológusnál van akkor inkább a pszichiáter kell.
2023. jan. 23. 11:28
 37/95 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ott lenni abban az utcában? Mi az oka, hogy nem másik utcába mész? A pszichológus meg neked kellene….
2023. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:
De igaza van annak aki azt mondja hogy ebből előbb utóbb például késelés lehet. Képzeljétek el hogy megy haza és arra gondol hogy vajon egy masik házban ép ott dolgozom e vagy sem. Aki állandóan ilyen feszültséget generál magának az bármikor összeomolhat.
2023. jan. 23. 11:30
 39/95 anonim ***** válasza:
100%
Amin segíthetsz azzal, hogy elmész onnan.
2023. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:
Pszichológus annak kell aki meg akarja szabni hogy valaki hol dolgozhat és hol nem. Biztos azért fogok egy jó, nekem tetsző munkát megváltoztatni egy kérdésesre mert valaki idegbeteg. Írta valaki hogy ingyen is van pszichológus pszichiáter, TB re. Biztos én fogok lemondani jövedelemről vagy épp változtatni rosszabbra azért mert valaki nem hajlandó ingyen igénybe venni segítséget.
2023. jan. 23. 11:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!