Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2x1 óra otthoni súlyzós...

Heti 2x1 óra otthoni súlyzós edzés erre elég?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok, a testzsírom olyan 25-26% körül van amivel elégedett is vagyok. Nem szeretném kigyúrni magam, de most ilyen nagyon elől deszka hátul léc vagyok, jó lenne kicsit formásodni, meg hát élettani szempontból is jó volna erősödni. Rengeteget bringázom (heti 150-200 km), a hétvégéim ezzel telnek, ebből nem is akarok visszavenni, és a kardió ezzel jó alaposan le is van tudva. :) A kérdés, hogy a célomhoz elég e, ha itthon heti 2x1 órában súlyzós edzéseket csinálok? Semmi nem sürget, szóval ráérek szépen lassan, nem akarom hogy erről szóljon az életem. :) A magas fehérjebevitelre figyelek.
márc. 21. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Értelek. :) Ez egy nagyon jó gondolat, szándék!
márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondolom. :)
márc. 21. 19:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Porc erositot ízületvedot kalciumot lehet szedni ha ugy erzed megterhelő amit csinálsz
márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szedek. A térdeimet vágtam egyszer haza az eszetlen bringázással, ugrótérdem lett, több mint egy év volt mire helyre jött.... Szóval azóta nagyon óvatos vagyok ebben a témában. :)
márc. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!