Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A küzdősportban számít az étrend?

A küzdősportban számít az étrend?

Figyelt kérdés

Muay thai-ba szeretnék bele kezdeni. Korábban kickboxoltam 1 évig,ez még a vírus időszak előtt volt,mikor kezdő voltam. Az elején még nem számít az étrend. De mivel ezen téren rendelkezek edzésmúlttal,tapasztalattal,valamint eddig kondiztam ezért nem számítok kezdőnek. Így nekem mennyire fontos az étrend?


Nem tudok számomra biztosítani komolyabb felépítésű étrendet.

Elég,ha ügyelek a megfelelő folyadék bevitelre,főt ételt eszek, gyümölcs,zöldség kerülve a sz@r kajákat?


Trollkodó, rosszindulatú kommentek hanyagoljanak.



ápr. 12. 20:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez ido alatt edzettem, gyakoroltam az uteseket,rugasokat, ez alatt azt ertem,hogy nem fejlodtem vissza,tehat van egy alap,amibol ki tudok indulni halistennek.


Tetszik es erdekel a sport,hasznos,dob az ember onbizalman,hasonlo erdeklodesu emberekkel talalkozhatok,valamint egeszseges es jo fizikumot lehet kiaalakitani.

ápr. 13. 07:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is küzdősportolok évek óta, abszolút értem, mire gondolsz.

Szerintem egy átlagos egészséges életmódnál több nem kell, egyél húsokat, minden nap egy gyümölcsöt, ha úgy érzed valamilyen vitaminban hiányod van azt mindenképp pótóld (pl fehér körmök).

ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
ápr. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!