Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok vannak...

Milyen gyakorlatok vannak popsira, amik hatásosak is és milyen gyakran kell őket csinálni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] ->az alján van az edzésterv

[link]

Ezeket amúgy én is csináltam, és szerintem jók!

Sok sikert! ;)

2008. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és Hetente 3szor kell csinálni őket.
2008. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármit is írnak ott (én nem olvastam) a fenék formálására a legjobb gyakorlat a teljes guggolás. A többi a nyomába sem ér. Ez összetett -több izomcsoportot megmozgató, tehát nehéz és fárasztó gyakorlat. Sokan útálják csinálni, de hát nem kötelező, ugye. Csak ha formás, kerek feneket akarsz.

Súlyal kell csinálni, hogy szokatlan terhelés érje az izmokat, mondjuk 10-15 kiló kezdetnek megteszi. Később lehet növelni a súlyt, ha már könnyűnek érzed. Közepes terpeszben állj, és olyan mélyre menj, amennyire csak tudsz. A hátad mindíg homorú legyen, nézz előre, és nyomd hátra a fenekedet, miközben lefelé mész. Fönt se pihenj, folyamatosan kell csinálni a mozgást. A testsúly a sarkadon legyen, ha nem kényelmes így rakj a sarkad alá valamit emelésnek (5cm) .

Több gyakorlat, igazi szakemberektől:


[link]


Nem kell megilyedni, ha nem eszel napi 1 kiló húst és nem szúrsz magadba napi 100 gm. tesztoszteront, akkor nam fogsz túlizmosodni tőle.

2008. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!