Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasprés és egyéb hasi...

A hasprés és egyéb hasi gyakorlatok hatásosak nőknél is?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert úgy hallottam, hogy zsirt nem égetnek és inkább ártunk magunknak, mert úgysem lesz olyan, mint a férfiaké és nah.....Szerintetek ? Érdemes csinálni ?
2010. máj. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a nők alsóbbrendűek a férfiaknál, nekik is emberi testük van. De ne akarj kockákat, szerintem csúnya nőknél a haskocka.
2010. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem sok munka kell hozzá és dicséretre méltó dolog, ha egy nőnek sikerül

Köszönöm a választ ! Még jöhet

2010. máj. 11. 19:40
 3/6 anonim válasza:

így van jól hallottad zsírt nem égetnek de azért ártani senkinek sem árt =)

csak formásít :)

2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy hat!

Zsírt égetni lehet vele mint mindennel amihez energia kell de nem úgy ahogy te gondolod.

Ez nem úgy megy, hogy nyomok 50 felülést és hasról megy le nem, arányosan megy le mindenhonnan és onnan megy le legkésőbb ahol a legtöbb zsír van ilyen pl a has comb csípő...


A kockákat helyesen belőtt diétával és alacsony testzsírszázalékkal érheted el azt hiszem 10% körül jelennek meg!

2010. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána a : Szálkásításnak, az aerob edzésnek és a helyes diétának ami sovány húsokon és alacsony glikémiás indexű szénhidrátokon alapul.
2010. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én válaszolnék rendesen a kérdésedre. A helyi zsírégetésről szóló információd helyesnek bizonyul.

Ha a hasizmod szeretnéd fejleszteni, nem ártasz velük, viszont szeretném felhívni a figyelmed, hogy sokan hülyén csinálják. Felejtsd el a nagy ismétlésszámot, csinálj 8-10-es szériákat olyan gyakorlatoknál, amik tényleg odavernek. Pl.: lábemelés nyújtott lábbal. Ha már nagyon mennek a dolgok, érdemes súllyal végezned őket, igazi fejlődést csak így érhetsz el.

2010. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!