Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3200 métert 15 percen belül...

3200 métert 15 percen belül szeretnék futni, és 50 felülést és 50 fekvőt 2-2 perc alatt teljesíteni egy szuszra. A 100 felvőtámasz edzésprogram nem jött be. Valakinek valami tanácsa?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:49
 1/9 Da puta madre ***** válasza:
Ehhez nem kell edzésterv, csak kitartás! Egyik sem elérhetetlen mennyiség, ill táv. Minden alkalommal többet, és gyorsabban, menni fog, mennie kell.
2011. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DannyZuko ***** válasza:
a 3200 méter a necces, ha nem vagy gyakorlott futó, de nem elérhetetlen. menj és fuss. heti 3-4 alkalommal. 1 hónap alatt csodát lehet tenni ha nincs kondid. utána már nehezebb javítani. a felülés és fekvő nem lehetetlen. csak gyakorlat kérdése. én egy perc alatt kellett ezeket teljesítsem. nem készültem ezekre. igaz harcművész vagyok, így valamenyire edzett. a futás nekem sem ment. Tanácsként ami kis plussz-t ad. Kreatin-monohidrát (kondi bolt) napi 3x5gramm(teáskanál) fél órával. ehez minimum 3-4 evőkanál szőlőcukor (ez segít taniz izmokba a kreatint) és minimum 3,5dl vizzel (enélkül nem jó a felszívódás). kis adagot vegyél. nem kell sok. Ez nem hiper szuper tápszer vagy koksz. Természetes anyag. a te szervezeted is termel napi 2grammot belőle. Ezzel 2 hét alatt kicsit feltöltöd magad energiával. Ad egy minimális plussz-t. lehet, hogy épp ez kell majd neked. Csodát ne várj, de használ. fekvőtámaszra felkészítésnek jó a huzóckodás és a fekvenyomás, hogy kicsit mozogjon a mell és kar izmod. nem kell sok és nagy súly. mittomén... amit bírsz 40-50kilo 3x6-8as széria. Reméllem segítettem.
2011. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DannyZuko ***** válasza:
előző vagyo... kimaradt az evés előtt fél órával egy része. bocsi. Szőlőcukorból a kondiboltost javaslom ismér csak. 1kg 5-600 Ft. a boltiak nem tiszta szőlőcukrok + mindenféle tartósító és málnaízesítő stb. vannak benne, ami nem kell. a Kreatin kb 1500 ft a kis adag és elég lessz neked a felkészülésre. Ha híg lenne a székleted tőle, akkor nem bírja a vékony beled. emberiség 1%-ánál van így. akkor sajna mást kell szedned.
2011. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, utána járok ezeknek...

Jelenleg ott tartok, hogy a futás olyan 17 percnél, a fekvő 30, a fekvő támasz keservesen meg van 50...írok ha elértem, köszi még egyszer, hasznos volt...

2011. febr. 17. 17:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a elírtam, a felülés van meg keservesen...:)
2011. febr. 17. 17:25
 6/9 anonim válasza:

A kérdésedből itélve vagy katona akarsz lenni, vagy az vagy. Én az vagyok. Ha még aktuális, akkor elmondom a véleményem, tapasztalatom magamra nézve:

Futás: Soha nem szenvedtem vele, de untam, hogy majd kiköpöm a tüdőm 40 évesen. Most 14 perc 14 mp-nél tartok, heti 2-3 alkalommal. Ebben van hosszú (6-7 km), meg gyors szakasz is, ami soha nem a futni kívánt táv, tehát a fele. A lényeg: Ha futsz, ne kocogás legyen. Dobd ki a beled, mert csak úgy van értelme. Hívj futótársat, aki inspirál, de mégegyszer. ne kocogás legyen, ne zenével fuss, mert akkor csak ellustulsz.

2011. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Felvőtámasz: 30 alig ment. Átvarriáltam az edzésprogramot, kezdtem 7x5-el, hétvégén pihi. Most 7x11, és próbaképpen ment a 30, erőlködés nélkül. Ráadásul a nejemnek is tetszik.....

Felülés: Na, azt januárban kezdem......

Összefoglalva: Csak akkor van értelme, ha van kitartásod. Csodaszereket is szedhetsz, én nem preferálom azokat.

2011. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90felülés,nagy nehezzen 50fekvő talán meg lesz, 10körön hogy javítsak nagyon rossz futó pályán???? hogy legalább 16:30 legyen? mert most 20perc és 21perc eddig legalább is. ja és kecskeméten a futópálya ami gurmirozott műanyag salakos pálya az 300méteres ugye ? remélem igen mert én 400méteresen gyakorlok most és akkor értitek szerintem...
2016. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
lefoglak alázni mindötök !!!!
2016. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!