Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégető edzésprogram?

Zsírégető edzésprogram?

Figyelt kérdés
Holnaptól minden nap edzőterembe fogok járni. Nagyon megköszönném, ha valaki aki ért hozzá tudna nekem írni egy jó bevált edzéstervet zsírégetés szempontjából.:) Ez az egyetlen elfoglaltságom a nyáron, szóval napi több órát is el tudok tölteni az edzőteremben.:) Előre is nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 6. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend

[link]

2011. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez az edzés terv jó ahhoz az étkezéshez? vagy egyáltalán a fogyáshoz? És ha készen vagyok ezekkel a feladatokkal egy napra akkor mondjuk ha ezt délelőtt csináltam akkor este még visszamehetek aerob edzésre csak? vagy akkor aznap már nem kéne? :S

2011. júl. 6. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább ezzel kezd heti 3x.

[link]

Másnapokon meg 1 órát ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=lVkYjp4mqnc

És persze a súlyodhoz illő szálkásító diéta.

2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Nagyon értékelem a lelkesedésed, de sajnos én már látom mi lesz a vége.

Alapvető információknak nem vagy birtokában.

1. NEM LÉTEZIK zsírégető edzés!

Edzés alatt nem fogyunk és nem izmosodunk. Az edzés célja a kalórialeadás növelése, a nyugalmi alapanyag csere szintjének emelése.

Az edzésen csak stimuláljuk a testünket (izmokat, szívet, keringést).

A zsírt -kicsit sarkítva- pihenés közben égeted el, hatékonyságod pedig nem az edzőteremben, hanem az asztalnál (étkezések) dől el.

Mivel Te túl sokat akarsz edzeni, ezért ez nem lesz megfelelő a célod elérése érdekében. Hiányzik a pihenés és a táplálkozás kihangsúlyozása.

Kezdőként ez nem kivitelezhető, illetve csak olyan alacsony intenzítású edzésekkel, amivel szinte semmi eredményt nem fogsz elérni.

Sőt, túledzéshez, sérüléshez vezethet.

Inkább szakember irányításával kezdj el egy komplett, személyre szabott programot végezni, aki el fog látni minden információval.

(nem az interneten kell beszerezni a tudást, mert az itt linkelt oldalak is rengeteg butaságot leírnak)


És ne feledd, az edzéssel töltött idő nincs arányban az eredménnyel, akár évekig is lehet látható eredmény nélkül edzeni.

2011. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az étkezésemre teljes mértékben odafigyelek. Semmi cukrosat szénhidrátban gazdag ételt nem eszem, napi 3 liter vizet (és csak azt vagy zöld teát) iszom, és sok gyümölcsöt eszem (bár erre azt mondják, hogy nem szabad, mert túl magas szénhidrát tartalma)


Az edzéssel pedig nem úgy vagyok, hogy az elmúlt éveimben, csak a számítógép előtt ültem egész nap. Minden reggel futok fél-1 órát, folyamatos mozgásban tartom a szervezetem, és esténként pedig erősítek itthon, szobakerékpározom 1 órát. Ez minden egyes nap így van.


Eddig nem si volt semmi probléma, viszont volt most nem rég egy időszak az életemben, amikor sajnos felcsúszott pár kiló... edzésben vagyok azzal nincs gond, de még sosem voltam edzőteremben, ezért kérek segítséget. Nem ettől várom a csodát, és nem 1 hónap alatt. Tartósan szeretném ezt csinálni, viszont nem szeretnék egy izomkolosszus lenni, ezért mondom hogy zsírégető edzésprogramot szeretnék, mert nem izmot növelni szeretnék, csak formásodni. Ennyi.:)

2011. júl. 7. 19:20
 6/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Valóban nem tanácsos gyümölcsöt enni, diéta esetén.

Ne félj, nem leszel "izomkolosszus".

Az nem olyan egyszerű, ha az lenne akkor az utcán is csupa izomkolosszus mászkálna, hiszen több százezer ember jár edzőterembe.

A test formáját viszont az izom adja (mi más ?!), tehát ha nem edzed őket, nem lesz jó alakod és a súlyodat sem tudod majd tartani.

Azt kellene megérteni, hogy az edzésre adott reakciód az étkezésnél dől el. Az edzéssel megnöveled a kalórialeadásod, az étkezésnél pedig csökkented a bevitelt. Így tartósan tudsz fogyni és izom is marad rajtad, mivel nem lesz szükség extrém alacsony kalóriabevitelre. 2000 kcal jó kiindulási alap, alacsony szénhidráttartalom, magas protein és közepes zsírbevitel mellett.

2011. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat.:) Meglátjuk mit tudok kihozni magamból.
2011. júl. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!