Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom gyakorlatok? (edzés terv)

Hasizom gyakorlatok? (edzés terv)

Figyelt kérdés
Írnátok nekem egy edzés tervet, minden második napra mert én nem nagyon értek hozzá. Teljesen az alapokról kezdeném. Hasra menne az izom fejlesztés alsó és felső részre egyaránt. Diéta nem kell 62 kg-am vagyok. Ilyenek legyenek már benne mint pl. hasprés, felülés több fajtája, fekvőtámasz...de ezeket rátok bízom mert ti tudjátok mi a jó. Előre is köszönöm a segítséget.:) 19/f
2011. febr. 27. 00:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de kimondta hogy én ezt várom?? Mondjátok már meg...Tudom hogy nem lehet....egy edzés tervet kértem mert ilyeneket én is találtam....Egy komoly tervre gondoltam...nem ilyen 2-3 hónaposra hogy utána már isten király leszel..:D
2011. febr. 27. 17:59
 12/15 A kérdező kommentje:

annyit kértem hogy egy tervet össze tudnátok-e nekem írni...olyan hasizom erősítő gyakorlatokkal amik hasznosak és szerintetek a legjobbak....nem várom el hogy 2 hét alatt már látni lehessen mert az izomnak fejlődnie kell ez egy hosszabb folyamat...

csak hogy ti hogyan csinálnátok és hogy mennyit bizonyos gyakorlatokból???....remélem most már értetek...és bocsánat akkor a lekiabálásért félreértettük egymást....

Sok cikket elolvastam már de ti tapasztalatból tudjátok hogy melyik a legjobb...

2011. febr. 27. 18:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha az ember nem edz koncentráltan csak hasra.... Ennyi... Nem is értem milyen baromság ez az edzésterv hasra. Nyomsz minden edzésen 2-3 hasgyakorlatot aztán csókszi.
2011. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy féléve edzettem mellre és vállra és hátra kb, félévig de hasra nem...ezért kértem ki a véleményeteket.
2011. febr. 27. 19:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell külön edzened rá... Iktass be néhány gyakorlatot az edzéseid végére.
2011. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!