Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Frankey kérdése:

Hány éves kortól érdemes szedni a Keményebb Koxokat ill fehérje porokat? És Melyiket érdemesebb szedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

mark86


hagyjuk rá! csak annyit mondok hogy amit itt olvasol,azt testépítők mondják,akik tudják mit csinálnak!

2011. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves 79%-os lány, ne ugass bele a férfiak dolgába, ha hülye vagy hozzá. Én sem pofázok bele a menstruációs ciklussal kapcsolatos kérdésekbe. Vagy maximum akkor, ha bármi fogalmam is van a dologról.
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 clint ***** válasza:

nem érdemes vitázni vele, mindig lesznek olyanok akiknek zöld az ég és piros a fű mert azt halották..

De a 90 napos diéta a legjobb szálkásitó most hallottam... :D

2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


A fehérje porokat nem "szedni" érdemes, hanem szükséges! (bizonyos esetekben)

Melyiket érdemesebb szedni ?

A fehérje létfontosságú tápanyag, akkor "érdemes" kiegészítésként szedni, ha a napi fehérjebeviteled kevés.

(én ebben 100% biztos vagyok, hogy az)

A koxokat meg annak érdemes használni, aki ért hozzá és valamilyen meghatározott célja van vele. Tehát neked nem kell, mivel akkor nem kérdeznéd.

Neked inkább tanulni kell (elméleti és gyakorlati síkon is) és az étkezésedet tökéletesíteni.

Addig minden más csak pénzkidobás!

2011. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
az is 1 baromság hogy a szója tele van női nemi hormonokkal (?!?!?).. bazzeg ne máár, hogy kerülne női Nemi Hormon .. á mind1
2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

mark86


és melled nő tőle!!! bizonyított tény!!! mondta a dietetikus meg rumlis répa!

2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 °:Amigo:° ***** válasza:

Ennek az alapja a szója fitoösztrogén tartalma.

Nem jelentős, nem is érdekel, de:


A szója egy rendkívül olcsó és ezért nagy haszonnal eladható tápanyag. Viszont rendkívül allergén -a tejhez hasonlóan, autoimmun betegséget okozhat és rendkívül káros.

Egy jó nagy átverés, hogy a szója egészséges.


Ha érdekel valakit a téma, rakok fel linkeket....

én nagy ívben kerülöm. :-))

2011. jún. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 clint ***** válasza:

amigo, a linkeket nem kell felrakni, a való életben bebizonyosodott h egészséges. A vegákat figyeld meg, jóformán hús helyett a szója a fő eledelük és náluk van a legnagyobb élettartam és a betegségek náluk nagyon ritkák.

A fitóösztogén tartalom a sima szójában van nagy szában ami génkezelt a szójafehérjeizolátumok nem jelentenek veszélyt ilyen szempontból. De amúgy ez a fitó dolog is kacsának bizonyult mível a rendszeres szója fogyasztók (vegák) nem érzékeltek ilyen tüneteket.

2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!