Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam kicsit...

Hogyan tudnám magam kicsit kigyúrni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy izmos f@szi, eddig 1 hónapig otthoni súlyzókkal+fegyenccel mentem, de nem látok magamon változást, csak nagyon minimálist. Szedtem a scitec nutritiontól is egy 3021 grammos protkót, de nem ragadt rám semmi, nem lettem szélesebb sem, csak minimálisba. Edzőterem lenne a végső megoldás?

2012. aug. 14. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végső megoldás a photoshop.
2012. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A kaján múlik a legjobban az is kell a gyúráshoz
2012. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Étrendnek hívják, ami neked kell.

másrészt meg 2 hónap alatt nem fogsz sokmindent elérni.

2012. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen súlyzóid vannak otthon. Fegyencnél, erre a célra, jobb a terem.

Leszögeznék valamit. A testépítés nem a türelmetlenek sportja, 1-2 hónap alatt ne várj nagy változást.

A gond pedig, ahogy már előttem is írták, hogy nincs étrended. A protein, nem véletlenül táp.kieg a neve, annyit ér étrend nélkül, mint te a biciklin végtagok nélkül.

Tömegnövelő étrend és edzőterem!

De ne hidd azt, hogy ez végső megoldás, ez az alap, te csináltad eddig szarul.

2012. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-edik te meg menj innen a hülyeségeddel, köszönöm.

Kivéve persze ha megtudod indokolni az állításod alapját és helyességét, kíváncsian várom.

2012. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az otthoni edzést már ki lehet dobni a kukába ? És miket egyek húst napi 1x, meg rizsát, zabpelyhet, túrót, zöldségeket?

Edzőtermektől meg nem tudom, milyen lenne, hogy elmennék egy haverral, és ott csesztetne, hogy mivan te csak ennyivel gyúrsz én 10 kilóval többel, haha. Orrbab@sznám őt.

2012. aug. 14. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Le kell szarni a többieket, nem nekik kondizol és majd te is fejlődsz nagyobb súlyra, valahol el kell kezdeni.

Ezt töltsd le és olvasd el, az alapok benne vannak: [link]

2012. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocs ősze kevertem az injekció tömegnöveléssel
2012. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt kox-nak hívják. Azért ezeket tudhatnád ha tanácsokat adsz...
2012. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj ha otthon edzel. Otthon is tudsz edzeni normálisan.

Csak kell egy alap felszerelés. Fekpad, kétkezes rúd, súlyemelő öv, 2bd 1 kezes súlyzó. Aztán jöhet a gogolóálvány, franciarúd, esetleg csigás otthonra tervezett kondigép.

Baromi sok gyakorlat van szabadsúllyal, nem kell egyből terembe rohangálni. (Azért ez a megoldás se olcsóbb, de jobban a szabadidődhöz tudod igazítani)

[link]

2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!