Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dorian...

Mi a véleményetek a Dorian Yates Nutrition, FORMASS termékről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 18. 16:25
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nem olyan gáz termék de igazából nem is tudom ezt mikorra szánták.

a ch része miatt nem javaslott csak edzés után fogyasztani de legnagyobb részt meg kazein fehérje van benne ami meg nem éppen edzés utánra van.

ezt elszámítva nem olyan rossz.

a protein aránya elég jó.

én maradnék a gyors ch és tejsavó kombónál edzés után,nem vennék ilyet.

2012. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik az amcsiknál most az a módi, hogy a versenyszerű sportot befejezők a nevüket felhasználják tápkieg termékekhez. Gondolom azért, hogy a rajongók látva az elért eredményeket, úgy gondolják ezeke tuti cuccosok lehetnek. Az elképzelés beválik?


A Formass nem más mint egy tömegnövelő. Azok közé sorolandók amelyek 30% körüli protein mátrixot (Micellar kazein, WPI, WPC, egg), szénhidrátok esetében Maize Waxy, rostok, maltot tartalmaz. Esszenciális zsírsavakkal is megtoldották. Ezekből is látható semmi olyan különlegességre, eddig nem ismert összetevőre ne gondolj. Azt kell eldönteni neked ez a termék, ilyen tulajdonságokkal megfelelő vagy sem. Ettől függetlenül én még nem használtam, és valószínűleg nem is fogom.

2012. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bbuilding ***** válasza:

Jó minőségű elit tömegnövelő, pl. az epresben gyümölcsdarabok is vannak. Itt jóáras:

[link]

2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!