Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítés? Egy tél...

Hasizom erősítés? Egy tél alatt kockahas?

Figyelt kérdés

Helló!

Első sorban magamról:

17éves srác vagyok rendszeresen sportolok, biciklizek, amatőr versenyeken is indulok országúti szakosztályban.

178magas vagyok és kb 66kg.

Szeretném elérni, hogy kocka hasam legyen.

Nem fontos az hogy 21 vagy 48nap alatt lesz kocka csak legyen az :D.

Jelenleg csak akkor formázódnak meg azok a bizonyos kockák ha megfeszítem, akkor látszik mind a 8 "kis kocka"

azt szeretném ha nem csak akkor látszanának amikor megfeszítem, hanem akkor is ha nyugalmi állapotukban vannak az izmok.

Kb ilyesmi eredményt szeretnék elérni :

[link]


Tudna nekem ebben valaki segíteni ?

a válaszokat előre is köszönöm.


Tomi


2009. aug. 31. 16:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
a kockahas titka az alacsony testzsír%, amit diétával lehet elérni természetesen. Már szinte minimlis edzés után is látszanak a kockák de a kulcs a diéta
2009. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%

Nem azért, hogy kötözködjek de az előttem írón látszik, hogy nem egy nagy testépítő guru!


Ha biciklizik ki*aszott sok kalóriát és zsírt éget el!


Egyszerű nyomj mindig hasprést! nem felülést hasprést!


Ha bírod napi 50-et vagy akár százat de az is jó ha minden másnap de akkor legyen meg az a száz! :D


Szinte biztos siker!


Ha mégsem legyen akkor 150!:D de ez már 100%-ig bizotos!:D

2009. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
8%

Fokozatosan növekedtem a számát. Először 20-at, 50-et, 100-at és 200-at. :)

Szóval a végén mostmár lehet mindennap 200-at. :P

2009. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

"Nem azért, hogy kötözködjek de az előttem írón látszik, hogy nem egy nagy testépítő guru!"


kicsit mellélőttél de nembaj. nyomd csak a haspréseidet, gondolom milyen baromi kockás hasad lehet. Rakj már be egy képet a napi 100km-el elért kockás hasadról légyszives.

2009. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
rosszul csinálom a felüléseket? nekem csak 4 kockám van :S a képeken amiket néztem 6 vagy 8 kocka szokott lenni, a "sima" és a hasprésen kivül még hogy lehet edzeni? mert ez a 4 kocka morbid xD
2009. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló: szerintem amikor napi 2-3000kaloriát égetek el, akkor diétáznom kéne?

Aki sportolt már valaha az tudja, hogy nem diétázni szoktak hanem edzés után +tápanyaghoz juttatni a szervezetet ...

Én nem fogyni akarok, hanem a hasizomtömeget növelni

aztán meg szálkásítani.

2009. aug. 31. 19:17
 7/33 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el izomtömeget növelni, majd egy 6-8 hetes diétát csinálni és kockahasad lesz, de hidd el egy sima diétával kívánatos kockahasad lehet:)
2009. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Egyél sokat, neked még nem kell diétáznod. A legegyszerűbb ha futsz kb fél órát, hogy az un. zsírégető tartományba lépj és utána kezdj el hasprésezni meg fekve biciklizni...Felesleges teljesen felülni, felhúzod a térded és a lapockád alsó része érje csak a talajt.
2009. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó, ez kész.... :-)

Bár szerintem csak nem olvasta el rendesen a kérdést.

Azért egy versenyszerűen sportoló bringásnak még napi 30 perc futást ajánlani.... hát van neked szíved? :-)


Hasprésgurunak, 4kockásnak: hasprés a felső hasizomra jó.

Vannak alsó, oldalsó izmok, azokkal mi lesz?

Lábemelés, ferde felülés, türelem....kockát terem.

2009. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem fog tetszeni amit most írni fogok, de nagyon nem vagy képben. Először is hány kockás hasú embert láttál már élőben? Bizonyára 1-2nél nem többet. Én is mindössze 2 kockás hasút láttam. Nem mindennapi jelenség. És hogy miért nem? Azért mert nagyon hosszú és kemény munkával lehet csak kialakítani, és persze a gének is beleszólnak ebbe.

21 vagy 48 nap? Ugyan már...Tegyél hozzájuk egy nullát, és megfelelő szálkásítással elérheted azt a kinézetet, ami a képen látható. A kockás has lényege a testzsír mértéke. Ha kellően szálkás a hasad, akkor edzés nélkül is látszódni fognak a kockáid, bár az úgy nem túl szép látvány...( [link]

Nem is ajánlom, hogy simán kockás hasat akarj. Miért nem? Nézd meg a képen látható emberkét. A mellizmaiba mintha ágyúgolyót lőttek volna, a keze olyan mint egy 10évesé. Szóval lehet hogy egyszerűen csak rendszeresen sportol valami kardió hatásút, esetleg felüléseket csinál. Hidd el a kockás has kidolgozott izmok nélkül nem is olyan szép látvány... Te is biciklizel, azonban ahogy elnézem a súlyodat, rajtad nincs sok felesleges testzsír. Heti pár intenzív kardióedzéssel hamar leszálkásíthatod magadat. Azonban hogy jól nézzél ki, előtte izmot kell kidolgozni, hogy aztán azt leszálkásítsad.

A súlyod alapján te a tipikus vékony nehezebben fejlődők közé tartozol. Azonban ez ne keserítsen el! Sőt! Határozd el hogy rajtad ugyan nem fognak ki azok a fránya gének...És kezdj el tömeget növelni! (konditerem)

1éven belül tuti hogy felszedsz jó pár kiló izmot. Aztán jöhet a szálkásítás. Ez tartalmazza a diétát (erre nincs mindenkinek szüksége)és a kardió edzést (pl futás).

Kemény és hossz úideig tartó munka, azonban megéri!

Nézd meg ezt a képet: [link]

Hosszabb ideig tart, mint a sima kockás has, azonban sokkal jobban megéri!

Ha pedig mindenáron a kockás hasaddal akarsz dicsekedni, akkor kezdj el ezerrel tekerni vagy futni (kardió) és felüléseket csinálni.

Ennyi. (Ajánlom hogy nézd meg Arnold Schwarzeneggert az interneten! Tuti hogy megjön a kedved a testépítés iránt!)

2009. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!