Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítés? Egy tél...

Hasizom erősítés? Egy tél alatt kockahas?

Figyelt kérdés

Helló!

Első sorban magamról:

17éves srác vagyok rendszeresen sportolok, biciklizek, amatőr versenyeken is indulok országúti szakosztályban.

178magas vagyok és kb 66kg.

Szeretném elérni, hogy kocka hasam legyen.

Nem fontos az hogy 21 vagy 48nap alatt lesz kocka csak legyen az :D.

Jelenleg csak akkor formázódnak meg azok a bizonyos kockák ha megfeszítem, akkor látszik mind a 8 "kis kocka"

azt szeretném ha nem csak akkor látszanának amikor megfeszítem, hanem akkor is ha nyugalmi állapotukban vannak az izmok.

Kb ilyesmi eredményt szeretnék elérni :

[link]


Tudna nekem ebben valaki segíteni ?

a válaszokat előre is köszönöm.


Tomi


2009. aug. 31. 16:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

:-D

Utolsónak:

El tudsz képzelni egy Schwarzi típúsú (fénykorában) testépítőt, amint hosszútávú országúti kerékpárversenyen indul?

:-)))))

Biztos ő vezetné a bolyt, és a többiek meg a szélárnyékában havajoznának.

Komolyra fordítva:

A kérdező bringás, nem célja gyúrás, csak hát az a probléma, hogy a kerékpározás egy elég egyoldalú sport, ami a többek között a hasat nem igazán edzi.

Kiegészítő konditermi edzésre van szükség, mint az ÖSSZES TÖBBI sportban is szokás.

2009. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

utolsónak:

a kérdező kockás hasat szeretne...én arra adtam választ! Schwarzeneggert ne vegyük ide, teljesen más kategória...Ő hetek alatt elő tudta varázsolni egy-egy verseny előtt a kockáit! Azért írtam h tekerjen TOVÁBBRa is ezerrel, mert ő ezt alapból csinálja, és a kockás has megvalósításában ez nagy előny!

2009. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
Ab tornic X2 nekem bevállt:)+ 2 hetes fogyókúra és hasprés
2010. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

én mindennap csinalok 5x30 sima felulest de azokat odafigyelve és pontosan. 5x30 ilyen biciklizőset=D és 5x30 lábemelést. ezt kb 2-3 honapja csinalom heti két szünnappal. nincs rajtam zsír ezért én nem is diétázok. ez nekem bevált már alakul a hasam.


egyébkent a konditeremek logóján lévő izomagyuk kb csak pár napig annyira vadállatok és azt az állapotot brutál zsírégetéseel érik el. ilyenkor kb a 7% a testzsirjuk. sőt még csomo izomkiemelo krémet hasznalnak. tehát olyan izmokrol ne is álmodj! figyelj arra h mit eszel és edz is hozzá! további sok siker kívánok remélem azért valamit tudtam segíteni!!!

2010. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Huh nehogy testépítésbe kezdj. :D Egy 17-20 éves fiú teljesen normális, ha úgy néz ki, mint amilyen képet mutattál, h olyan akarsz lenni vagyis h olyan hasat akarsz. Nem kell, h olyan légy, mint amit az egyik kommentelő 2. képként belinkelt. A lányoknak az úgysem jön be. Én a normál szálkás testalkatra szavazok. Később, mire 30 éves leszel, úgyis feljön pár kiló és ha edzel mellette, tökéletesen fogsz kinézni. Csinálj hasprést (felemelt lábbal is) és oldalsó felülést naponta. És ajánlom figyelmedbe az Abtronic nevű készüléket, ami tv-zés vagy netezés közben is megmozgatja az izmokat. Jó kis cucc, tapasztalatból mondom.
2010. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
2011. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is a kocka hasért küzdök, de lehet rosszul csinálok valamit, mert csak 60 felülést csinálok naponta, és 3-szor 20-as blokkokban, de a 3. blokkban már rendszeresen fáj a hasizmom, (nem izomláz, fájdalom!), és természetesen szeretném tovább növelni a napi felülések számát, majd ha már ezt a 60-at könnyebben meg tudom csinálni, és épp itt van a bökkenő, hogy amióta 60-at csinálok (mert fokozatosan növeltem 20-40-50-60) azóta úgy érzem, hogy minden egyes újabb napon csak még nehezebb megcsinálnom, nem pedig azt, hogy erősödnék, és egyre könnyebb lenne. Létezik, hogy nekem még ez a 60 is túl sok, és csak ártok a hasizmomnak vele? Vékony testalkatú vagyok, de izmot nehezen fejlesztek, és hozzá tartozik az igazsághoz, hogy már jó pár éve nem sportolok rendszeresen, viszont ősszel is csináltam felüléseket, akkor majdnem minden nap 100-at, sőt a végén már 150-et, de akkor is ugyanez volt, hogy nem éreztem, hogy erősödnék, akkor is csak egyre jobban ki voltam, így csak 2 hónapig bírtam, ezért is csinálok most kevesebbet, hogy hátha azt tovább fogom bírni, de mért van ez, hogy nem hogy egyre könnyebb lenne, hanem még nehezebbé válik, ahogy telnek-múlnak a napok-hetek?

2011. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

Ennek van 2 lépés

az 1. tömeget kell növelni és kondiban hasprést és felülést csinálni nem csak az egyiket mindkettőt bár fontosabb a hasprés de a felülés erősíti és nyújtja

a 2. szálkásítani kell: futni könnyített gyakorlatokat csinálni a hasizomra esetleg diéta.

2011. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Sziasztok!

Én naponta szoktam 3x 1percet "lebegő ülésezni" és 3x 20 hasprést. Szerintetek jó ez? És mikorra várhatok valami eredményt?

2011. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Próbáld ki az itteni gyakorlatokat, szerintem hatékonyabbak annál, amit jelenleg csinálsz.


http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

2011. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!