Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítés? Egy tél...

Hasizom erősítés? Egy tél alatt kockahas?

Figyelt kérdés

Helló!

Első sorban magamról:

17éves srác vagyok rendszeresen sportolok, biciklizek, amatőr versenyeken is indulok országúti szakosztályban.

178magas vagyok és kb 66kg.

Szeretném elérni, hogy kocka hasam legyen.

Nem fontos az hogy 21 vagy 48nap alatt lesz kocka csak legyen az :D.

Jelenleg csak akkor formázódnak meg azok a bizonyos kockák ha megfeszítem, akkor látszik mind a 8 "kis kocka"

azt szeretném ha nem csak akkor látszanának amikor megfeszítem, hanem akkor is ha nyugalmi állapotukban vannak az izmok.

Kb ilyesmi eredményt szeretnék elérni :

[link]


Tudna nekem ebben valaki segíteni ?

a válaszokat előre is köszönöm.


Tomi


2009. aug. 31. 16:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,nem tudom mi értelme van a kockás hasnak,azon kívül,hogy jól néz ki,meg szép....4 éve ThaiBoxolok 14 éves vagyok,alap kockahasam megvan,mégse bírom úgy hasra az ütéseket(teszem hozzá:75 kg vagyok,testzsír százalékom 11,234%,195cm magassággal)mint Yuriy barátom,aki 2 méter 18 centi,ahhoz 160 kiló,izmos állat,de a hasa az nagy,mégis százszor jobban bírja a hasra mért ütéseket...
2012. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
eltaláltad pont az az értelme amit felsoroltál...
2012. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Sokmindent írtak ide, de nem sok hasznosat. Leginkább a jó zsírégető gyakorlatokat ajánlják a kockahas eléréséhez, mert a legtöbb embernek nem elég alacsonya a testzsírja ahhoz hogy látszódjanak a hasizmok. A te esetedben ez felesleges, mert a súlyod és a magasságod alapján elég alacsony a testzsírod, ezt az is mutatja hogy már látszanak a kockák ha megfeszíted. Egyébként a nem igen hiszem hogy nyugalmi helyzetben valakinek nagyon kockás lenne a hasa. Ez általában többé kevésbé megfeszített állapotban látszik, vagy közvetlenül edzés után amikor az izmok vérrel telítettebbek. A képen lévő gyerek is kissé megfeszíti a hasát.

Persze van akinek nagyon kis feszítéstől is látszanak az izmok. Gondolom ezt az állapotot akarod elérni. Én a haskereket ajánlom, hogy jól elszeparáld a hasizmaidat.


http://www.youtube.com/watch?v=_3dGb80c5Xk


Ez az eszköz pont azoknak van kitalálva akik nagyon látványos hasizmokat szeretnének. Jóval hatékonyabban dolgoztatja meg a has izmait mint bármelyik másik hasizom gyakorlat (felülés, hasprés, lábemelés, stb.). A törzs többi izmát is nagyon jól erősíti, de kezdőknek nem ajánlott, mert a rosszul végzett gyakorlatok terhelhetik a hátat.


Ha nem tudod vele helyesen csinálni a gyakorlatokat érdemes a törzset néhány egyszerűbb gyakorlattal erősíteni előtte.


[link]

2013. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!