Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítés? Egy tél...

Hasizom erősítés? Egy tél alatt kockahas?

Figyelt kérdés

Helló!

Első sorban magamról:

17éves srác vagyok rendszeresen sportolok, biciklizek, amatőr versenyeken is indulok országúti szakosztályban.

178magas vagyok és kb 66kg.

Szeretném elérni, hogy kocka hasam legyen.

Nem fontos az hogy 21 vagy 48nap alatt lesz kocka csak legyen az :D.

Jelenleg csak akkor formázódnak meg azok a bizonyos kockák ha megfeszítem, akkor látszik mind a 8 "kis kocka"

azt szeretném ha nem csak akkor látszanának amikor megfeszítem, hanem akkor is ha nyugalmi állapotukban vannak az izmok.

Kb ilyesmi eredményt szeretnék elérni :

[link]


Tudna nekem ebben valaki segíteni ?

a válaszokat előre is köszönöm.


Tomi


2009. aug. 31. 16:10
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Ha ezt mindennap megcsinálom, akkor mikorra várható eredmény? Velem is az a gond, hogy csak akkor látni a kockákat amikor megfeszítem őket.
2011. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
19:37 tudnál nekem adni msn-et?
2011. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 temule válasza:
kb. 1-2 év mire valakinek kockás lesz a hasa, ha 2-3 hónap lenne akkor kb. mindenki kockás hassal mászkálna.
2011. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Na de azalatt az 1-2 év alatt mit kell csinálni? Minden nap felülések? Vagy minden második nap? És közben fogyókúra???
2011. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Na akkor jövök különcködni. 14 éves vagyok, kezdő testépítő... és már nem azért de a nyári szálkásítás után elég szépen látszik a hasizmom is... most tömegnövelő korszakomba is kockahasam van, facebookon keress rám: Seres Dániel. Ajánlom a hasprést felhúzott térddel, nekem az tetszik és youtube-on nézegess pár videót gyakorlatokról. Ennyi lesz. Sok hasedzés, de max 30 perc és ne mindennap!

NE MINDEN NAP! én is ezen csúsztam el és a hasam is...

Ezért most pihentetnem kell... de ez másik téma. Az előzőnek.. az én osztályomba a fiúk felének kockahasa van.. errefele nem ritka.

2012. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
De melyik Seres Dániel, mert sok van. Linket küldj! Amúgy meg diétázol is, vagy miket eszel?
2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Arnold Bruty válasza:
kb 5 evvel ezelott elataroztam hogy kockas hasat akarok , 3 evig minden nap csinaltam a feluleseket(csak felulest) es 3 ev utan mind a 8 kockam latszott jobban mint azon a kepen. abbaagytam es most meg 2 ev utan is latszik annyira mint azon a kepen , szoval csak nyomjad kemenyen mert idovel kocka is lessz!
2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Amikor a bátyámra rájött, hogy ő testépíteni akar, akkor kb 4-5 hónap alatt egész szép haskockákat dolgozott ki.
2012. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Bár meg kell hagyni, ő protein-port szedett mellé. Aztán áttért a tojás-turmixra meg ilyenekre.
2012. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Mulder614 válasza:

Én 2-hónap alatt kikockásitottam.

A képen a csákó nem nagyszám.

Az én hasam se tökély


[link]

2012. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!